Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергія Свитка обрано головою Вінницької обласної Ради Роздрукувати

 

26 лютого на 2 засіданні 22 позачергової сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання таємним голосуванням головою Вінницької обласної Ради обрано СЕРГІЯ СВИТКА,  голову обласного осередку Народного Руху України, депутата обласної Ради, члена фракції  ВО "Батьківщина", кандидата сільськогосподарських наук, доцента.

За його кандидатуру проголосували 86 депутатів із 91-го присутнього на сесії . «Проти» - 4 депутати. Не взяв бюлетень для участі в голосуванні 1 депутат.

Кандидатура Сергія Михайловича Свитка, запропонована фракцією "Батьківщина", була єдиною, яка висувалася на цю посаду.

На Народних віче, які відбулись 22 та 24 лютого цього року кандидатуру Сергія Свитка одноголосно підтримав Вінницький Майдан, а також представники різних громадських організацій: Українського Козацтва, Української спілки ветеранів Афганістану, Громадського сектору Євромайдану, Громадської ради при обласній Раді.

- Я не маю права не виконувати волю тих, хто стояв на Майдані. Сподіваюсь на підтримку депутатського корпусу, фахівців, громадськості, – зауважив  Сергій Свитко після обрання.

Новообраний голова пообіцяв конструктивну співпрацю з усіма фракціями і депутатськими групами та заявив, що збирається зберегти усі попередні напрацювання.

Сергій Свитко озвучив присутнім програму дій на найближчий час. Серед пріоритетів назвав  наповнення бюджету, виплату зарплат та пенсій людям,боротьбу з корупцією.

– Я буду приділяти увагу усім галузям, але в першу чергу соціально-економічним питанням, - зазначив новий очільник обласної Ради.

 Після завершення сесії Сергій Михайлович  вийшов до людей, які чекали на результати голосування під стінами обласної Ради та подякував за підтримку. Вінничани зустріли новообраного голову оплесками.   

Відбулася також зустріч новообраного голови з працівниками виконавчого апарату обласної Ради.

Повернутись Створено: 27 лютого 2014 року, 18:41 Переглядів: 1421

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація