Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сервіс для громадян Роздрукувати

У Вінниці відкрито Пункт прийому візових анкет

З 1 червня в обласному центрі запрацював Пункт прийому візових анкет Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці. Віднині вінничани та жителі сусідніх областей можуть також обслуговуватися за адресою Гоголя, 2.
Участь в урочистому відкритті ППВА взяли Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек, голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Вітаючи вінничан з подією, Сергій Татусяк зазначив, що вона наближає послуги до людей.
– Обслуговування з боку польського консульства наших жителів стає все кращим та зручнішим. І головною метою відкриття цього пункту є турбота про людей, які прагнуть відвідати прекрасну країну Польщу, – зауважив С.Татусяк.
Кшиштоф Свідерек, наголосив, що у новому Пункті громадяни зможуть отримувати ще більш фахові консультації, без зайвих клопотів та проблем подавати документи для отримання польської візи.
– Ми обіцяємо, що не буде черг, хоча віз ми видаємо багато, – підкреслив К.Свідерек.
Очільники області і міста наголошували, кожен спільний проект Польщі та Вінниччини сприяє укріпленню культурних, мистецьких та бізнесових зв’язків між двома країнами.

 

Повернутись Створено: 1 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 770

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація