Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сервіс для громадян Роздрукувати

У Вінниці відкрито Пункт прийому візових анкет

З 1 червня в обласному центрі запрацював Пункт прийому візових анкет Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці. Віднині вінничани та жителі сусідніх областей можуть також обслуговуватися за адресою Гоголя, 2.
Участь в урочистому відкритті ППВА взяли Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек, голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Вітаючи вінничан з подією, Сергій Татусяк зазначив, що вона наближає послуги до людей.
– Обслуговування з боку польського консульства наших жителів стає все кращим та зручнішим. І головною метою відкриття цього пункту є турбота про людей, які прагнуть відвідати прекрасну країну Польщу, – зауважив С.Татусяк.
Кшиштоф Свідерек, наголосив, що у новому Пункті громадяни зможуть отримувати ще більш фахові консультації, без зайвих клопотів та проблем подавати документи для отримання польської візи.
– Ми обіцяємо, що не буде черг, хоча віз ми видаємо багато, – підкреслив К.Свідерек.
Очільники області і міста наголошували, кожен спільний проект Польщі та Вінниччини сприяє укріпленню культурних, мистецьких та бізнесових зв’язків між двома країнами.

 

Повернутись Створено: 1 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 852

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація