17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Відбулась позачергова третя сесія обласної Ради 7 скликання Роздрукувати

16 грудня під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника відбулось пленарне засідання позачергової 3 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання, на якому депутати розглянули та ухвалили 11 питань порядку денного (із них - 4 проекти рішень були внесені безпосередньо на пленарному засіданні 3 позачергової сесії).

Участь в її засіданні взяли голова облдержадміністрації Валерій Коровій,  перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, голови районних рад та міські голови міст обласного значення, голови районних державних адміністрацій, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних організацій і відомств, представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських об’єднань.

У роботі сесії також взяв участь головний консультант відділу організаційної роботи з регіонами Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України   Андрій Тарасюк.

Засідання позачергової 3 сесії обласної Ради було скликано за клопотанням голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія. 

Голова обласної Ради Анатолій Олійник на початку засідання запропонував вшанувати хвилиною мовчання усіх загиблих українських військовослужбовців і цивільних громадян у зоні АТО.

Розпочали сесію із урочистого вручення депутатських посвідчень обласним обранцям. Анатолій Олійник поінформував депутатів про утворення депутатської фракції «Аграрії Вінниччини».

Серед головних питань, які  підтримали депутати: «Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання  від 16 січня 2015 року № 805 «Про обласний бюджет на 2015 рік (зі змінами)»; «Про  Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2016 рік»; «Про   обласний бюджет на 2016 рік».

Депутати  підтримали проект рішення  «Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року № 805 «Про обласний бюджет на 2015 рік» (зі змінами).

Ним передбачено розподілити більше 15 млн.грн., які надійшли в обласний бюджет за рахунок його перевиконання. Це дасть можливість забезпечити бюджетні заклади обласної комунальної власності коштами на своє утримання. Зокрема, кошти будуть виділені  Вінницькому обласному клінічному  онкологічному диспансеру – 3200 тис.грн. (придбання пересувного мамографа); Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні – 1800 тис.грн. (придбання апаратів штучної вентиляції легенів); Вінницькій обласній клінічній лікарні ім.М.І.Пирогова – 2000 тис.грн. (гемодіаліз); Плисківському психоневрологічному інтернату – 300 тис.грн. (проведення капітального ремонту даху корпусу № 4);  Стрижавському дитячому будинку-інтернату– 415 тис.грн. (завершення робіт з капітального ремонту спальних кімнат третього поверху житлового корпусу); Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс» (поповнення статутного фонду на 4800 тис.грн. для придбання техніки для вирішення питання заготівлі тріски) та інше.

Депутати також затвердили Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2016 рік. 

Ця  Програма забезпечує спільні дії місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для втілення єдиної державної політики розвитку області. Програма узгоджена з державною стратегією регіонального розвитку до 2020 року. 

Обласні обранці  підтримали і основне питання порядку денного «Про   обласний бюджет на 2016 рік». Бюджет на 2016 рік ухвалено у розмірі 4 млрд. 93 млн. грн. У витратній частині передбачено підвищення розміру зарплати працівникам соціально-культурної сфери на 16%.

Витрати на освіту - майже 548 млн. грн.; на медичну галузь – 817 млн. грн.; соцзахист, соціальне забезпечення та молодіжну політику понад 127 млн. грн.; на галузь культури і мистецтв – більше 102 млн. грн.

Також 1 млн. грн. спрямують на фінансування робіт, пов’язаних зі знешкодженням виявлених непридатних до використання пестицидів та інших хімічних засобів в межах «Регіональної програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки».

  Під час обговорення окремі  депутати внесли в цей проект зміни, які були підтримані сесією. Зокрема, депутат Сергій Кривешко запропонував залишити без розподілу між районними бюджетами та бюджетами міст обласного значення субвенцію з державного бюджету на компенсацію втрат від перевезення пільгових категорій громадян, а депутат  Тетяна Редько внесла пропозицію зменшити видатки обласного бюджету на утримання журналу «Вінницький край» на 215 тис.грн. та на друковану продукцію на 100 тис.грн.

  Як було відзначено, прийнятий бюджет - "технічний", оскільки після прийняття Державного бюджету до нього вноситимуться зміни. 

Депутати також підтримали проекти рішень «Про призначення грантів навчальним закладам обласною Радою  та обласною державною адміністрацією», «Про затвердження Положення Вінницької обласної Ради  про порядок розгляду електронної петиції», «Про внесення змін до рішення 38 сесії Вінницької обласної Ради від 24 червня 2015 року № 894 „ Про проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області» та  «Про погодження ліміту використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів (деревної зелені) на 2015 рік».

Насамкінець депутатами були ухвалені 4 проекти рішень, які  внесені при затверджені  порядку денного 3 позачергової сесії. Були затверджені рішення «Про надання згоди на відступлення права вимоги» та три Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання  до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України А. Яценюка та Голови Верховної Ради України В. Гройсмана”, які стосуються перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, відміни пільг для сільськогосподарських виробників, порушення виборчого права при виборах Криворізького міського  голови.  

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 16 грудня 2015 року, 16:20 Переглядів: 1353

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація