5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулась чергова 4 сесія обласної Ради 7 скликання Роздрукувати

11 лютого під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника відбулось пленарне засідання чергової 4 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання, на якому депутати вищого органу місцевого самоврядування області розглянули 55 питань порядку денного та ухвалили відповідні рішення.

Участь у її засіданні взяли перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль, голови районних рад та міські голови міст обласного значення, голови районних державних адміністрацій, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних організацій і відомств, голова та заступники голови Громадської ради при Вінницькій обласній Раді, представники політичних партій і громадських об’єднань, засобів масової інформації.

У роботі сесії також взяв участь народний депутат України від партії "Батьківщина" Олексій Рябчин. У своєму виступі він подякував вінничанам за реформи, інвестиційну політику, впровадження децентралізації та за активну участь у захисті української землі на Сході.

Перед початком  роботи депутати вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих в зоні антитерористичної операції. Також голова обласної Ради Анатолій Олійник та перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко в урочистій обстановці вручили державні нагороди та обласні відзнаки.

Орден «За заслуги І ступеня» вручили депутату обласної Ради Петру Каленичу, грамоту Верховної Ради України отримав Снітківський сільський голова Мурованокуриловецького району Віктор Ольшевський, грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради отримали учасник ліквідації аварії на ЧАЕС І категорії Іван Опушко та голова Крижопільської районної ради Петро Тамбовцев.

Депутати облради вперше голосували системою “Рада В” .

Відкриваючи засідання, голова обласної Ради повідомив, що сьогоднішнє пленарне засідання та наступні пропонується проводити із застосуванням електронної системи Система «Рада-В», яка на сьогодні протестована представником  підприємства „Тріак”,  спеціалістами виконавчого апарату та головами постійних комісій, головою лічильної комісії та  керівниками депутатських фракцій обласної Ради. Складено відповідний акт технічної перевірки роботи системи голосування «Рада-В», в якому стверджується, що система готова до роботи. Депутати одностайно підтримали  цю пропозицію.

Очільник обласної Ради довів до відома депутатів інформацію про створення в обласній Раді Міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» на чолі з головою постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмилою Станіславенко.

Анатолій Олійник також поінформував  депутатський корпус про роботу обласної Ради у міжсесійний період, зазначивши, що  депутати на цьому етапі  брали активну участь в роботі різноманітних круглих столів, навчань, зустрічей, сесій місцевих рад, засіданнях колегій Департаментів, управлінь обласної державної адміністрації, здійснювали  прийоми громадян, виступали на радіо, телебаченні, на сторінках газет, брали участь у заходах з нагоди вшанування учасників аварії на Чорнобильській АЕС, Дня місцевого самоврядування, Дня Соборності України, інших професійних свят.

Пленарне засідання 4 сесії народні обранці розпочали  із затвердження проекту  рішення про Регламент Вінницької обласної Ради сьомого скликання, в який було внесено низку  пропозицій, що надійшли від постійних комісій,  а також плану роботи обласної Ради 7 скликання на 2016 рік.

Вислухавши чисельні  пропозиції, депутати підтримали проект рішення  «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України з вимогою відставки Уряду та Прем’єр-міністра А. Яценюка».

Крім того, депутати ухвалили 17 обласних програм.

Депутати також підтримали більшістю голосів 15  проектів рішень щодо управління об'єктами спільної комунальної власності територіальних громад області, що стосуються оренди, передачі, приймання продажу та списання майна, затвердження статутів комунальних закладів та  кадрових питань.

Зокрема, вони підтримали проекти рішень щодо призначення Войцехівського К.Ф. на посаду директора Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного колледжу, переукладення контрактів з Гаврилюком О.Ф. - директором Погребищенського медичного колледжу, Кілимником І.А. - директором  комунального підприємства „Вінницький обласний молодіжний центр праці”,  Оніщенком К.М. - директором Бершадського медичного колледжу тощо.

В різному окремі депутати озвучили свої депутатські звернення і запити. На  їх вивчення і виконання  будуть створені робочі групи.

 Таким чином, 55 питань порядку денного пленарного засідання чергової 4 сесії обласної Ради 7 скликання були розглянуті і схвалені депутатами, із змінами і доповненнями. Детальніше із прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

 

Повернутись Створено: 11 лютого 2016 року, 19:03 Переглядів: 2154

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація