Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сесія обласної Ради: «За деревами лісу не видно?» (повідомлення прес-служби обласної Ради) Роздрукувати

Інформуємо про те, що стаття «Правосек налякав вінницьких депутатів «торбою» і назвав «кровопивцями»,  яку було  опубліковано в газеті «33 канал» (№29, від 15 липня  2015 року, автор Сергій Годун), ґрунтується на необ’єктивному  підході до висвітлення роботи 39 позачергової сесії обласної Ради 6 скликання та  не має нічого спільного із засадами об’єктивної і чесної журналістики.  

 Зокрема, в статті написано: « …І дійсно, як депутати виглядали в очах людей із позачерговою сесією, яка тривала півгодини. Невже не знайшлось більше нагальних питань, наприклад, бездіяльності правоохоронців області у боротьбі із корупцією, справи політв’язнів, ініціативі по комунпослугах... Деякі депутати гнали машини за сто і більше кілометрів. Втрачений робочий день...»

У своїх судженнях автор статті, маючи  змогу ознайомитись з  матеріалами  39 позачергової сесії на офіційному сайті обласної Ради,  так і не зміг зорієнтуватись, яке питання на сесії розглядалось як основне, хоч про це наголошував голова обласної ради Сергій Свитко та директор департаменту  фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський. Сергія Годуна  стурбувало  лише те, що сесія відбулась за півгодини, і  що до порядку денного не були внесені, на його думку, нагальні проблеми розвитку  області.  

З цього приводу повідомляємо автору статті наступне: таких нагальних питань для розгляду на  сесії було багато, і головним питанням, яке підтримали депутати на 39 позачерговій сесії обласної Ради, був проект рішення  «Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року № 805 «Про обласний бюджет на 2015 рік» (зі змінами). Ним розподілено 35 млн.грн., які надійшли в обласний бюджет за рахунок його перевиконання. Це  дало можливість забезпечити бюджетні заклади обласної комунальної власності коштами на їх утримання. Цим же рішенням також  розподілено 6,8 млн.грн. вільного залишку коштів, який склався на 1 січня 2015 цього року. За рахунок цього бюджетні заклади додатково отримають кошти на придбання  медикаментів, харчування та  господарські потреби, яких з нетерпінням чекають громади Вінниччини.

В проекті рішення заплановані основні видатки за економічною структурою бюджету, а саме:

- придбання медикаментів – 15,1млн.грн;.

- придбання продуктів харчування – 8 млн.грн.;

- на господарські витрати –7,3  млн. грн.;

- на поточне утримання мед закладів – 16 млн.грн.;

- придбання мед апаратури – 7,8 млн.грн.;

- проведення ремонтних робіт приміщень закладів охорони здоров'я – 29 млн. грн.

Із цього переліку - додаткові кошти будуть виділені  Вінницькій обласній  клінічній лікарні ім.Пирогова (придбання ендопротезів – 300 тис.грн., придбання клапанів для кардіохірургії - 500 тис.грн, придбання кувезів для новонароджених – 800 тис.грн., гемодіаліз – 3 млн.грн.); Вінницькому обласному клінічному ендокринологічному диспансеру(350 тис.грн. на придбання реактивів для гормональних аналізів та інсулін для стаціонару); обласній станції переливання крові (300 тис.грн. на придбання виробів для забору крові); Вінницькій обласній дитячій  клінічній лікарні(450 тис.грн. для придбання інкубаторів для новонароджених); Жмеринській і Козятинській  лікарням відновного лікування (по 5,7 млн грн. на утримання закладу ) та багатьом іншим.

Щодо Жмеринської і Козятинської залізничних лікарень: з 1 січня 2015 року держава відмовилась їх фінансувати, тепер депутати ухвалили рішення про створення на їх базі комунальних закладів, виділивши додаткові кошти з обласного бюджету.

Цим же рішенням збільшуються видатки фонду обласного бюджету Департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації на суму 10 млн. грн.  Додаткові кошти на утримання будуть виділені 9 будинкам- інтернатам, будуть також виділені кошти в сумі  333,200 тис.грн. на компенсацію за пільговий проїзд членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції, а також буде виплачена  одноразова грошова матеріальна допомога в сумі  4 млн.грн. сім'ям  загиблих та особам, які отримали поранення під час проведення антитерористичної операції в східних областях України та інше.

З повним   переліком  видатків на виконання вищезазначеного рішення ми рекомендуємо автору статті ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради.

Повідомляємо також Сергію Годуну, що натискування депутатом кнопки у сесійному залі (голосування) -  це лише  завершальний етап його роботи над тим, чи іншим рішенням. Волевиявленню депутатів передує велика попередня робота.  Наприклад, голосуванню за вищеназваний проект рішення передувала 4-х місячна спільна робота облдержадміністрації та обласної Ради. Це питання розглядалось на засіданнях комісій, вносились  і враховувались пропозиції, здійснювалось попереднє ознайомлення всіх депутатів та громадськості з відповідними матеріалами через офіційний сайт обласної Ради та соціальні мережі, всі позиції узгоджувались з департаментами облдержадміністрації. З цього приводу проведені 3 спільні наради облдержадміністрації і обласної Ради.

Дивно, що 2 керівники газети «33 канал», які є одночасно і депутатами обласної Ради, дали дозвіл на розміщення такого матеріалу в газеті.

Повернутись Створено: 20 липня 2015 року, 16:11 Переглядів: 976

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація