Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сфера податків Роздрукувати

На Вінниччині відбувся День Асоціації платників податків

16 жовтня у Вінниці відбулася низка заходів, присвячених Дню Асоціації платників податків України. Даний формат роботи в регіонах АППУ проводить з метою налагодження діалогу із представниками регіональної влади і податкової служби, вивчення проблем і потреб місцевих платників податків, проведення просвітницьких заходів для них та підвищення рівня податкової культури загалом.

Реалізовувати ці завдання на Вінниччину прибула президент Асоціації платників податків України Валентина Арбузова. Своє перебування в регіоні вона розпочала із зустрічі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком.
Також участь у розмові взяли віце-президент АППУ Олександр Карелін, голова Вінницького територіального відділення АППУ Юрій Захарчук, заступник голови ОДА Володимир Барецький, голова ДПС у Вінницькій області Ірина Зленко.
Сергій Татусяк поінформував Валентину Арбузову про те, що сьогодні на Вінниччині стабільний податковий клімат, який створився протягом останніх двох років, завдяки наполегливій позиції обласної влади та реорганізації податкової служби області.
– Але просвітницькою роботою з бізнесменам, виробничниками ще потрібно займатися, бо культура наших платників податків повинна бути на порядок вища. До речі, така тенденція в багатьох сферах. Наприклад, в тому ж місцевому самоврядуванні, де сільський голова через свою необізнаність стає «найбільшим корупціонером» в державі, – зауважив С.Татусяк.
На його думку, саме громадські організації (якою є Асоціація платників податків України) мають взяти на себе цю функцію.
Валентина Арбузова поінформувала голову облради, що їхня Асоціація існує вже 14 років, а Вінницьке відділення працює третій рік. АППУ є членом Європейської та Всесвітньої асоціацій платників податків. В Україні організація тісно співпрацює з податковою та митною службами, Міністерством фінансів, профільним комітетом Верховної Ради України.
– Також ми завжди шукаємо діалогу із регіональною владою. Адже наша позиція – вирішувати проблеми платників податків через співдружність із владою, – зауважила В.Арбузова.
Президент Асоціації презентувала С.Татусяку символічну статуетку «Сумлінний платник податків» з тим, аби вона нагадувала про сприяння влади стабільному податковому клімату на Вінниччині.

 

 

Повернутись Створено: 16 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 899

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація