15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю. 15 липня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні обласної Ради  (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.                                                     

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Шановні голови і депутати місцевих рад! Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Роздрукувати

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства.

День місцевого самоврядування – це подія, яка не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.

Місцеве самоврядування стало основою народовладдя, одним із головних чинників розвитку громадянського суспільства, дійовим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Становлення самоврядних традицій – особлива сторінка в історії українського державотворення. На сьогоднішній день, після численних трансформацій, місцеве самоврядування в Україні, як і в усьому світі, розглядається як єдино можлива та найбільш раціональна форма влади на місцях, як базис, що визначає усю суспільну надбудову.

Сьогодні склалася унікальна ситуація, коли є політична воля Президента України, підтримка Прем’єр-міністра, українського Уряду щодо децентралізації влади й впровадження реформи місцевого самоврядування. Саме таке поєднання зусиль дасть можливість найближчим часом здійснити необхідні перетворення, які змінять нашу країну.

Вінниччина першою в Україні напрацювала «Концепцію реформування місцевого самоврядування» та затвердила Стратегію розвитку, починаючи з кожного села. Область є лідером серед регіонів за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства, збирає одні з найбільших врожаїв хліба в Україні, лідирує серед областей України в рейтингу енергоефективності, має позитивні результати у соціальній сфері.

В цьому велика заслуга, в тому числі, депутатів місцевих рад і органів місцевого самоврядування.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю на благо розвитку територіальних громад Вінниччини. Від усього серця зичимо всім, хто відстоює їхні потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя й непохитної віри у щасливе майбутнє України.

Нехай це свято об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста і села щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил та наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння й єдності задля добра та благополуччя українського народу.

Щастя вам, добробуту, мирного сьогодення, всіх земних гараздів!

 

З повагою

 

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Анатолій Олійник

Валерій Коровій

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 09:20 Переглядів: 848

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація