Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Шановні голови і депутати місцевих рад! Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Роздрукувати

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства.

День місцевого самоврядування – це подія, яка не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.

Місцеве самоврядування стало основою народовладдя, одним із головних чинників розвитку громадянського суспільства, дійовим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Становлення самоврядних традицій – особлива сторінка в історії українського державотворення. На сьогоднішній день, після численних трансформацій, місцеве самоврядування в Україні, як і в усьому світі, розглядається як єдино можлива та найбільш раціональна форма влади на місцях, як базис, що визначає усю суспільну надбудову.

Сьогодні склалася унікальна ситуація, коли є політична воля Президента України, підтримка Прем’єр-міністра, українського Уряду щодо децентралізації влади й впровадження реформи місцевого самоврядування. Саме таке поєднання зусиль дасть можливість найближчим часом здійснити необхідні перетворення, які змінять нашу країну.

Вінниччина першою в Україні напрацювала «Концепцію реформування місцевого самоврядування» та затвердила Стратегію розвитку, починаючи з кожного села. Область є лідером серед регіонів за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства, збирає одні з найбільших врожаїв хліба в Україні, лідирує серед областей України в рейтингу енергоефективності, має позитивні результати у соціальній сфері.

В цьому велика заслуга, в тому числі, депутатів місцевих рад і органів місцевого самоврядування.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю на благо розвитку територіальних громад Вінниччини. Від усього серця зичимо всім, хто відстоює їхні потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя й непохитної віри у щасливе майбутнє України.

Нехай це свято об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста і села щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил та наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння й єдності задля добра та благополуччя українського народу.

Щастя вам, добробуту, мирного сьогодення, всіх земних гараздів!

 

З повагою

 

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Анатолій Олійник

Валерій Коровій

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 09:20 Переглядів: 803

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація