Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Шановні голови і депутати місцевих рад! Роздрукувати

Шановні голови і депутати місцевих рад!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства!

Це свято  людей, яких обирає суспільство. У Вінницькій області у місцевих радах різних рівнів працює 13 тисяч 284 депутатів, 707 сільських, селищних та міських голів, 27 голів  районних рад.

Сьогодні склалася унікальна ситуація, коли є політична воля Президента України і підтримка Прем’єр-міністра та українського Уряду щодо децентралізації влади та впровадження реформи місцевого самоврядування. І саме таке поєднання зусиль дасть можливість найближчим часом здійснити необхідні перетворення, які змінять нашу країну.

Вінниччина першою в Україні напрацювала «Концепцію реформування місцевого самоврядування» та  затвердила  Стратегію розвитку, починаючи з кожного села. Ми першими почали євроінтеграційні процеси, і розуміємо необхідність цього вибору. Першими відкрили представництво в Брюсселі, першими презентували область в Страсбурзі, Берні.

Область є лідером серед регіонів за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства, збирає одні з найбільших урожаїв хліба в Україні, посідає 6 місце за темпами  промислового виробництва, лідирує серед областей України в рейтингу енергоефективності. Маємо позитивні результати у соціальній сфері, відкриваються нові амбулаторії, дитячі садки, будується житло, дороги, водогони, інші соціальні об'єкти.

В цьому велика заслуга депутатів місцевих рад та органів місцевого самоврядування.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю на благо розвитку територіальних громад Вінниччини. Вашою енергією, професіоналізмом, патріотизмом створюється історія самоврядності Вінниччини.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Щастя вам, добробуту, всіляких земних гараздів!

 

З повагою 

Голова обласної Ради                                 Сергій Свитко

Повернутись Створено: 6 грудня 2014 року, 16:37 Переглядів: 925

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація