Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Шановні голови і депутати місцевих рад! Роздрукувати

Шановні голови і депутати місцевих рад!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства!

Це свято  людей, яких обирає суспільство. У Вінницькій області у місцевих радах різних рівнів працює 13 тисяч 284 депутатів, 707 сільських, селищних та міських голів, 27 голів  районних рад.

Сьогодні склалася унікальна ситуація, коли є політична воля Президента України і підтримка Прем’єр-міністра та українського Уряду щодо децентралізації влади та впровадження реформи місцевого самоврядування. І саме таке поєднання зусиль дасть можливість найближчим часом здійснити необхідні перетворення, які змінять нашу країну.

Вінниччина першою в Україні напрацювала «Концепцію реформування місцевого самоврядування» та  затвердила  Стратегію розвитку, починаючи з кожного села. Ми першими почали євроінтеграційні процеси, і розуміємо необхідність цього вибору. Першими відкрили представництво в Брюсселі, першими презентували область в Страсбурзі, Берні.

Область є лідером серед регіонів за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства, збирає одні з найбільших урожаїв хліба в Україні, посідає 6 місце за темпами  промислового виробництва, лідирує серед областей України в рейтингу енергоефективності. Маємо позитивні результати у соціальній сфері, відкриваються нові амбулаторії, дитячі садки, будується житло, дороги, водогони, інші соціальні об'єкти.

В цьому велика заслуга депутатів місцевих рад та органів місцевого самоврядування.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю на благо розвитку територіальних громад Вінниччини. Вашою енергією, професіоналізмом, патріотизмом створюється історія самоврядності Вінниччини.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Щастя вам, добробуту, всіляких земних гараздів!

 

З повагою 

Голова обласної Ради                                 Сергій Свитко

Повернутись Створено: 6 грудня 2014 року, 16:37 Переглядів: 972

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація