17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Шановні голови і депутати місцевих рад! Роздрукувати

Шановні голови і депутати місцевих рад!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства!

Це свято  людей, яких обирає суспільство. У Вінницькій області у місцевих радах різних рівнів працює 13 тисяч 284 депутатів, 707 сільських, селищних та міських голів, 27 голів  районних рад.

Сьогодні склалася унікальна ситуація, коли є політична воля Президента України і підтримка Прем’єр-міністра та українського Уряду щодо децентралізації влади та впровадження реформи місцевого самоврядування. І саме таке поєднання зусиль дасть можливість найближчим часом здійснити необхідні перетворення, які змінять нашу країну.

Вінниччина першою в Україні напрацювала «Концепцію реформування місцевого самоврядування» та  затвердила  Стратегію розвитку, починаючи з кожного села. Ми першими почали євроінтеграційні процеси, і розуміємо необхідність цього вибору. Першими відкрили представництво в Брюсселі, першими презентували область в Страсбурзі, Берні.

Область є лідером серед регіонів за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства, збирає одні з найбільших урожаїв хліба в Україні, посідає 6 місце за темпами  промислового виробництва, лідирує серед областей України в рейтингу енергоефективності. Маємо позитивні результати у соціальній сфері, відкриваються нові амбулаторії, дитячі садки, будується житло, дороги, водогони, інші соціальні об'єкти.

В цьому велика заслуга депутатів місцевих рад та органів місцевого самоврядування.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю на благо розвитку територіальних громад Вінниччини. Вашою енергією, професіоналізмом, патріотизмом створюється історія самоврядності Вінниччини.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Щастя вам, добробуту, всіляких земних гараздів!

 

З повагою 

Голова обласної Ради                                 Сергій Свитко

Повернутись Створено: 6 грудня 2014 року, 16:37 Переглядів: 1128

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація