Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Шановні працівники агропромислового комплексу Вінниччини! Роздрукувати

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Агропромисловий комплекс є основою внутрішньої стабільності, фактором утвердження економічної і політичної незалежності держави. В сільському господарстві закладені невичерпні можливості зростання економічного потенціалу нашого регіону і країни.

Це свято усіх, хто розумом і руками, у селі і в місті, незалежно від форм власності та господарювання, щодня плекає добробут земляків.

Особливі наші вітання хліборобам Вінниччини, які в 2014 році намолотили більше чотирьох мільйонів тонн зерна. Низький уклін вам за щедрий коровай на столі, за самовіддану працю, яка увінчалася таким вагомим здобутком і успішним завершенням сільськогосподарського року.

Висловлюємо глибоку вдячність механізаторам, тваринникам, заготівельникам, працівникам переробної галузі агропромислового комплексу Вінниччини. Від результатів вашої діяльності, невтомності й наполегливості значною мірою залежить достаток і процвітання регіону.

Щиро бажаємо вам добра, достатку та невичерпної наснаги в почесній хліборобській справі. Міцного здоров'я, щастя та мирного неба вам і вашим родинам.

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Сергій Свитко

Анатолій Олійник

Повернутись Створено: 14 листопада 2014 року, 13:08 Переглядів: 805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація