Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Шановні працівники агропромислового комплексу Вінниччини! Роздрукувати

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Агропромисловий комплекс є основою внутрішньої стабільності, фактором утвердження економічної і політичної незалежності держави. В сільському господарстві закладені невичерпні можливості зростання економічного потенціалу нашого регіону і країни.

Це свято усіх, хто розумом і руками, у селі і в місті, незалежно від форм власності та господарювання, щодня плекає добробут земляків.

Особливі наші вітання хліборобам Вінниччини, які в 2014 році намолотили більше чотирьох мільйонів тонн зерна. Низький уклін вам за щедрий коровай на столі, за самовіддану працю, яка увінчалася таким вагомим здобутком і успішним завершенням сільськогосподарського року.

Висловлюємо глибоку вдячність механізаторам, тваринникам, заготівельникам, працівникам переробної галузі агропромислового комплексу Вінниччини. Від результатів вашої діяльності, невтомності й наполегливості значною мірою залежить достаток і процвітання регіону.

Щиро бажаємо вам добра, достатку та невичерпної наснаги в почесній хліборобській справі. Міцного здоров'я, щастя та мирного неба вам і вашим родинам.

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Сергій Свитко

Анатолій Олійник

Повернутись Створено: 14 листопада 2014 року, 13:08 Переглядів: 710

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація