Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Шановні працівники агропромислового комплексу Вінниччини! Роздрукувати

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Агропромисловий комплекс є основою внутрішньої стабільності, фактором утвердження економічної і політичної незалежності держави. В сільському господарстві закладені невичерпні можливості зростання економічного потенціалу нашого регіону і країни.

Це свято усіх, хто розумом і руками, у селі і в місті, незалежно від форм власності та господарювання, щодня плекає добробут земляків.

Особливі наші вітання хліборобам Вінниччини, які в 2014 році намолотили більше чотирьох мільйонів тонн зерна. Низький уклін вам за щедрий коровай на столі, за самовіддану працю, яка увінчалася таким вагомим здобутком і успішним завершенням сільськогосподарського року.

Висловлюємо глибоку вдячність механізаторам, тваринникам, заготівельникам, працівникам переробної галузі агропромислового комплексу Вінниччини. Від результатів вашої діяльності, невтомності й наполегливості значною мірою залежить достаток і процвітання регіону.

Щиро бажаємо вам добра, достатку та невичерпної наснаги в почесній хліборобській справі. Міцного здоров'я, щастя та мирного неба вам і вашим родинам.

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Сергій Свитко

Анатолій Олійник

Повернутись Створено: 14 листопада 2014 року, 13:08 Переглядів: 733

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація