Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів! Роздрукувати

Сердечно вітаю вас з днем місцевого самоврядування! Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє  право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.
Місцеве самоврядування має в Україні глибокі й міцні історичні традиції. Нині вони розвиваються і збагачуються, зміцнюючи демократичні засади українського суспільства, його громадянської консолідації. Пріоритетною для рад має бути діяльність у законодавчо відведеному просторі, пошук місцевих резервів, забезпечення соціальної стабільності, уміле спрямування місцевої ініціативи для збалансованого економічного і соціального розвитку.
Незважаючи на військові події на Сході, ви успішно реалізуєте заходи з децентралізації влади, берете на себе нові повноваження, розпоряджаєтеся додатковими грошовими ресурсами, які передаються на місцевий рівень.   

Найбільшою цінністю правової демократичної держави є її люди, а завданням – захист їх прав та забезпечення належного рівня життя.   

Для розв’язання багатьох завдань, зокрема, й у сфері місцевого самоврядування, варто вирішити низку невідкладних проблем. Перш за все, перетворити його у дійсно самостійний орган влади, спроможний вирішувати на засадах нової регіональної політики та із залученням широких верств населення будь-які питання функціонування територіальної громади, поліпшити матеріально-фінансовий стан самоврядних органів. Ми готові підтримати ініціативи громадських організацій краю, які активізують громадян до активного вирішення життєвих питань свого міста, села чи селища.
Щиро вірю, що в реалізації цих та інших завдань буде досягнено успіху. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, злагоди і непохитної віри у себе та у майбутнє нашої України.

З повагою Геннадій Мазур, депутат Вінницької обласної Ради 7 скликання, голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 17:23 Переглядів: 1081

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація