Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Шановні працівники сільського господарства! Роздрукувати

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства, що увінчує ще один напружений хліборобський рік.

Цьогорічне свято селяни Вінниччини відзначають багатим і щедрим ужинком, намолочено біля 3,9 млн. тонн зерна, закладено основу під урожай наступного року.

У тваринництві з початку року збільшено чисельність поголів’я великої рогатої худоби, свиней, птиці, нарощено виробництво м’яса, яєць.

Завдяки аграріям полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами харчування.

В основі цього – самовіддана праця хліборобів і тваринників, злагоджена робота органів державної влади, місцевого самоврядування, колективів АПК, фермерських господарств, вчених, усіх, хто причетний до сільськогосподарського виробництва.

Звичайно, проблем в аграрному секторі чимало. Але сьогодні керівництво області розглядає розвиток сільського господарства в числі найважливіших пріоритетів. Ставляться завдання помітного поліпшення життя на селі, подальшого розвитку агропромислового виробництва.

Доземний уклін і щира подяка усім, хто творить хліб і добро на нашій благодатній землі – селянським родинам, фермерам, керівникам і спеціалістам агропідприємств. Нехай хліборобська нива щедро і рясно колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Щастя і добра вам, трудівники села!

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Сергій Свитко

Валерій Коровій

Повернутись Створено: 13 листопада 2015 року, 15:53 Переглядів: 802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація