Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Шановні працівники сільського господарства! Роздрукувати

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства, що увінчує ще один напружений хліборобський рік.

Цьогорічне свято селяни Вінниччини відзначають багатим і щедрим ужинком, намолочено біля 3,9 млн. тонн зерна, закладено основу під урожай наступного року.

У тваринництві з початку року збільшено чисельність поголів’я великої рогатої худоби, свиней, птиці, нарощено виробництво м’яса, яєць.

Завдяки аграріям полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами харчування.

В основі цього – самовіддана праця хліборобів і тваринників, злагоджена робота органів державної влади, місцевого самоврядування, колективів АПК, фермерських господарств, вчених, усіх, хто причетний до сільськогосподарського виробництва.

Звичайно, проблем в аграрному секторі чимало. Але сьогодні керівництво області розглядає розвиток сільського господарства в числі найважливіших пріоритетів. Ставляться завдання помітного поліпшення життя на селі, подальшого розвитку агропромислового виробництва.

Доземний уклін і щира подяка усім, хто творить хліб і добро на нашій благодатній землі – селянським родинам, фермерам, керівникам і спеціалістам агропідприємств. Нехай хліборобська нива щедро і рясно колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Щастя і добра вам, трудівники села!

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Сергій Свитко

Валерій Коровій

Повернутись Створено: 13 листопада 2015 року, 15:53 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація