9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Шановні природолюби, дорогі земляки ! Роздрукувати

Від імені Вінницької обласної ради та Вінницької державної адміністрації прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища!

Для багатьох з Вас екологія стала не просто професією, а покликом долі, справжнім захопленням. Під Вашим керівництвом виховано не одне покоління молодих фахівців, здійснено перехід до нової системи природокористування, налагоджено державну систему моніторингу. Завдяки Вам у навколишньому середовищі підтримується надійна екологічна рівновага, а техногенне навантаження на довкілля вдало компенсується різноманітними природоохоронними заходами: від будівництва найсучасніших очисних споруд до заповідання збережених природних комплексів. 

Сьогодні, як ніколи, довкілля нашого краю вимагає до себе прискіпливої уваги, шанобливого ставлення. На його сторожі стоять не лише професійні екологи, але й громадські інспектори, юні натуралісти, члени екологічних організацій, товариств та спілок, яких лише на Вінниччині нараховується понад 40. Усім Вам уклін та безмежна подяка за Вашу невтомну працю. Хай чиста вода, свіже повітря та зелене довкілля стануть Вам довічним подарунком за сумлінну працю та вагомий внесок у справу збереження краси та неповторності природи рідного краю!

 
Повернутись Створено: 4 червня 2015 року, 15:38 Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація