Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Шановні воїни, ветерани та всі, хто пов’язує своє життя з Повітряними Силами Збройних Сил України від щирого серця вітаємо вас з професійним святом! Роздрукувати

Формування Повітряних Сил є важливою складовою розвитку Збройних Сил України. За короткий період Повітряні Сили стали могутнім видом Збройних Сил України, гарантом безпеки спроможним якісно виконувати покладені завдання.

І саме сьогодні, коли наша держава фактично перебуває у стані війни ви відіграєте важливу роль та несете високу відповідальність у встановлені миру і спокою на нашій землі. Ми пишаємося вашим героїзмом і низько схиляємо голови перед загиблими та їхніми рідними. Ми віримо, що незабаром дні неспокою, агресії та страждань відійдуть в небуття і в нашу Україну повернеться мир. 

Тож бажаємо військовослужбовцям і працівникам Повітряних Сил Збройних Сил України мирного і світлого неба, міцного здоров’я, щастя та родинного затишку. Ми щиро віримо, що своєю наполегливою службою, успіхами у професійній діяльності ви вірно захищатимете повітряні рубежі нашої держави. 
Слава нашій рідній Україні!
Героям Слава!

 

Голова обласної
державної адміністрації

Голова обласної
Ради

 

Анатолій Олійник

Сергій Свитко

Повернутись Створено: 1 серпня 2014 року, 23:40 Переглядів: 761

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація