Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Шановні жителі Вінниччини! Роздрукувати

Шановні жителі Вінниччини!


Обласна Рада та обласна державна адміністрація закликають усіх жителів Вінниччини об’єднати зусилля задля того, щоб зробити Вінниччину чистою – показати світу її велич і красу! Для цього з 10 березня на Вінниччині оголошено двомісячник благоустрою населених пунктів.

Мета цього загальнообласного заходу – не просто прибрати довкілля від наслідків зими та підготуватися до великого християнського свята Вознесіння Господнього.
В ході двомісячника формуватиметься особливе ставлення вінничан, місцевих громад та влади до життєвого простору, на якому вони мешкають. Двомісячник має на меті не тільки вчити прибирати землю та водойми від забруднення, а й не засмічувати їх, дбати про довкілля не за приписами та розпорядженнями, а щодня. Зробити турботу про навколишнє середовище нормою життя.
В ході проведення двомісячника обласна Рада та обласна державна адміністрація рекомендують здійснити роботи щодо санітарного очищення територій та вивезення сміття, прибирання й ремонту доріг, оформлення вуличних газонів, квітників та висадки дерев.
Також рекомендується привести у належний вигляд не тільки вулиці, місця масових гулянь, парки та сквери, а й пам’ятники, солдатські могили, підготувати до пасхальних свят території місцевих кладовищ.
Завершуватиметься двомісячник акціями «Чистий четвер» (21.04.2011) та «День довкілля» – загальнообласним суботником (23.04.2011).
Просимо кожного вінничанина, представників громадських організацій, екологічних об’єднань внести свою частку у роботу з прибирання населеного пункту, в якому ви проживаєте, допомогти комунальним підприємствам навести лад на території області.

Заздалегідь дякуємо вам, шановні жителі Вінниччини, за небайдужість до проблем благоустрою рідного краю, адже хто, як не ми самі створюємо своє життя, свій побут. Давайте разом додамо Вінниччині краси!


З повагою та сподіванням на розуміння

Голова облдержадміністрації                                                     Голова обласної Ради
          Микола Джига                                                                         Сергій Татусяк

 

Повернутись Створено: 15 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 811

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація