15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Шановні жителі Вінниччини! Роздрукувати

Шановні жителі Вінниччини!


Обласна Рада та обласна державна адміністрація закликають усіх жителів Вінниччини об’єднати зусилля задля того, щоб зробити Вінниччину чистою – показати світу її велич і красу! Для цього з 10 березня на Вінниччині оголошено двомісячник благоустрою населених пунктів.

Мета цього загальнообласного заходу – не просто прибрати довкілля від наслідків зими та підготуватися до великого християнського свята Вознесіння Господнього.
В ході двомісячника формуватиметься особливе ставлення вінничан, місцевих громад та влади до життєвого простору, на якому вони мешкають. Двомісячник має на меті не тільки вчити прибирати землю та водойми від забруднення, а й не засмічувати їх, дбати про довкілля не за приписами та розпорядженнями, а щодня. Зробити турботу про навколишнє середовище нормою життя.
В ході проведення двомісячника обласна Рада та обласна державна адміністрація рекомендують здійснити роботи щодо санітарного очищення територій та вивезення сміття, прибирання й ремонту доріг, оформлення вуличних газонів, квітників та висадки дерев.
Також рекомендується привести у належний вигляд не тільки вулиці, місця масових гулянь, парки та сквери, а й пам’ятники, солдатські могили, підготувати до пасхальних свят території місцевих кладовищ.
Завершуватиметься двомісячник акціями «Чистий четвер» (21.04.2011) та «День довкілля» – загальнообласним суботником (23.04.2011).
Просимо кожного вінничанина, представників громадських організацій, екологічних об’єднань внести свою частку у роботу з прибирання населеного пункту, в якому ви проживаєте, допомогти комунальним підприємствам навести лад на території області.

Заздалегідь дякуємо вам, шановні жителі Вінниччини, за небайдужість до проблем благоустрою рідного краю, адже хто, як не ми самі створюємо своє життя, свій побут. Давайте разом додамо Вінниччині краси!


З повагою та сподіванням на розуміння

Голова облдержадміністрації                                                     Голова обласної Ради
          Микола Джига                                                                         Сергій Татусяк

 

Повернутись Створено: 15 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 960

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація