Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Шановні жителі Вінниччини! Роздрукувати

Шановні жителі Вінниччини!


Обласна Рада та обласна державна адміністрація закликають усіх жителів Вінниччини об’єднати зусилля задля того, щоб зробити Вінниччину чистою – показати світу її велич і красу! Для цього з 10 березня на Вінниччині оголошено двомісячник благоустрою населених пунктів.

Мета цього загальнообласного заходу – не просто прибрати довкілля від наслідків зими та підготуватися до великого християнського свята Вознесіння Господнього.
В ході двомісячника формуватиметься особливе ставлення вінничан, місцевих громад та влади до життєвого простору, на якому вони мешкають. Двомісячник має на меті не тільки вчити прибирати землю та водойми від забруднення, а й не засмічувати їх, дбати про довкілля не за приписами та розпорядженнями, а щодня. Зробити турботу про навколишнє середовище нормою життя.
В ході проведення двомісячника обласна Рада та обласна державна адміністрація рекомендують здійснити роботи щодо санітарного очищення територій та вивезення сміття, прибирання й ремонту доріг, оформлення вуличних газонів, квітників та висадки дерев.
Також рекомендується привести у належний вигляд не тільки вулиці, місця масових гулянь, парки та сквери, а й пам’ятники, солдатські могили, підготувати до пасхальних свят території місцевих кладовищ.
Завершуватиметься двомісячник акціями «Чистий четвер» (21.04.2011) та «День довкілля» – загальнообласним суботником (23.04.2011).
Просимо кожного вінничанина, представників громадських організацій, екологічних об’єднань внести свою частку у роботу з прибирання населеного пункту, в якому ви проживаєте, допомогти комунальним підприємствам навести лад на території області.

Заздалегідь дякуємо вам, шановні жителі Вінниччини, за небайдужість до проблем благоустрою рідного краю, адже хто, як не ми самі створюємо своє життя, свій побут. Давайте разом додамо Вінниччині краси!


З повагою та сподіванням на розуміння

Голова облдержадміністрації                                                     Голова обласної Ради
          Микола Джига                                                                         Сергій Татусяк

 

Повернутись Створено: 15 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація