Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Шановні журналісти! Роздрукувати

Вінницька обласна Рада запрошує вас 28 лютого о 12.00 на прес-конференцію щодо проведення  Обласного конкурсу журналістських робіт  «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», яка відбудеться в приміщенні Вінницької обласної Ради (селекторна зала, 2-й поверх).

Конкурс ініційований Вінницькою обласною Радою. Методологічну підтримку конкурсу надає Рада Європи в рамках Програми «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні»,  за сприяння народного депутата України Сергія Кудлаєнка.

Конкурс проводиться в Україні вперше і має на меті  розвиток інформаційного простору Вінниччини, підвищення обізнаності населення області про переваги і здобутки  реформи місцевого самоврядування  та децентралізації влади, а також про кращі практики, ініціативи й позитивні зрушення в розвитку територіальних громад. Конкурс проводиться в номінаціях:  «Краща онлайн-публікація», «Краща стаття», «Кращий радіо- або відеоматеріал».

До участі  у прес-конференції  запрошені спікери:

- Анатолій Олійник -  голова Вінницької обласної Ради,

- Валерій Коровій - голова Вінницької облдержадміністрації,

- Даніель Попеску - спеціальний радник Уряду України, представник Ради Європи,

- Андрій Гук - менеджер Програми  Ради Європи «Децентралізація і муніципальна консолідація в Україні»,

- Сергій Кудлаєнко - народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Контактна особа: заступник керуючого справами – начальник відділу аналітично-інформаційної роботи виконавчого апарату обласної Ради Ірина Ярошинська, тел. 067 2741534, e-mail: konkurs.rada@gmail.com.

Повернутись Створено: 27 лютого 2017 року, 11:00 Переглядів: 532

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація