Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Шановні журналісти! Роздрукувати

Вінницька обласна Рада запрошує вас 28 лютого о 12.00 на прес-конференцію щодо проведення  Обласного конкурсу журналістських робіт  «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», яка відбудеться в приміщенні Вінницької обласної Ради (селекторна зала, 2-й поверх).

Конкурс ініційований Вінницькою обласною Радою. Методологічну підтримку конкурсу надає Рада Європи в рамках Програми «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні»,  за сприяння народного депутата України Сергія Кудлаєнка.

Конкурс проводиться в Україні вперше і має на меті  розвиток інформаційного простору Вінниччини, підвищення обізнаності населення області про переваги і здобутки  реформи місцевого самоврядування  та децентралізації влади, а також про кращі практики, ініціативи й позитивні зрушення в розвитку територіальних громад. Конкурс проводиться в номінаціях:  «Краща онлайн-публікація», «Краща стаття», «Кращий радіо- або відеоматеріал».

До участі  у прес-конференції  запрошені спікери:

- Анатолій Олійник -  голова Вінницької обласної Ради,

- Валерій Коровій - голова Вінницької облдержадміністрації,

- Даніель Попеску - спеціальний радник Уряду України, представник Ради Європи,

- Андрій Гук - менеджер Програми  Ради Європи «Децентралізація і муніципальна консолідація в Україні»,

- Сергій Кудлаєнко - народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Контактна особа: заступник керуючого справами – начальник відділу аналітично-інформаційної роботи виконавчого апарату обласної Ради Ірина Ярошинська, тел. 067 2741534, e-mail: konkurs.rada@gmail.com.

Повернутись Створено: 27 лютого 2017 року, 11:00 Переглядів: 685

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація