Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Шаргородський район став лідером у дошкільній освіті Роздрукувати

24 липня було заслухано звіт голови Шаргородської райдержадміністрації Миколи Слободянюка про реалізацію заходів по виконанню доручення голови ОДА з соціально-економічного розвитку.

Як було зазначено під час обговорення, Шаргородський район посів лідируюче місце серед інших районів в області за кількістю дошкільних закладів, поступившись лише Вінниці.

Значні зрушення відбулись у галузі охорони здоров’я, зокрема, в покращенні матеріально-технічної бази медичних закладів та в забезпеченні кадрового потенціалу. Проте, показники у виконанні постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2012 року № 907 “Про затвердження Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою” є ще недостатньо високими.

Позитивна динаміка простежується і в агропромисловому комплексі. Із 32 місцевими радами (100 %) укладено 185 соціальних угод щодо співпраці місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з підприємствами, які здійснюють господарську діяльність на 2137,5 тис. грн.

Було відмічено зростання середнього рівня заробітної плати, яка становить 2188 грн., що на 8,2% більше до відповідного періоду минулого року. Також у районі проведено 15 рейдів робочих груп щодо легалізації зайнятості та виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого рівня.

Значна робота завдяки активності громад проводиться по впорядкуванню територій та благоустрою населених пунктів.

– Ми маємо побороти інертність громад і пробудити ініціативу людей, – наголосив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і закликав до більш активної життєвої позиції всіх представників органів місцевого самоврядування.

– У вашому районі 500 депутатів різного рівня і саме депутати мають стати посередниками між владою і громадами у покращенні нашого життя,– заявив І.Кревський.

 

Повернутись Створено: 25 липня 2013 року, 12:45 Переглядів: 856

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація