15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю. 15 липня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні обласної Ради  (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.                                                     

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Шаргородський район став лідером у дошкільній освіті Роздрукувати

24 липня було заслухано звіт голови Шаргородської райдержадміністрації Миколи Слободянюка про реалізацію заходів по виконанню доручення голови ОДА з соціально-економічного розвитку.

Як було зазначено під час обговорення, Шаргородський район посів лідируюче місце серед інших районів в області за кількістю дошкільних закладів, поступившись лише Вінниці.

Значні зрушення відбулись у галузі охорони здоров’я, зокрема, в покращенні матеріально-технічної бази медичних закладів та в забезпеченні кадрового потенціалу. Проте, показники у виконанні постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2012 року № 907 “Про затвердження Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою” є ще недостатньо високими.

Позитивна динаміка простежується і в агропромисловому комплексі. Із 32 місцевими радами (100 %) укладено 185 соціальних угод щодо співпраці місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з підприємствами, які здійснюють господарську діяльність на 2137,5 тис. грн.

Було відмічено зростання середнього рівня заробітної плати, яка становить 2188 грн., що на 8,2% більше до відповідного періоду минулого року. Також у районі проведено 15 рейдів робочих груп щодо легалізації зайнятості та виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого рівня.

Значна робота завдяки активності громад проводиться по впорядкуванню територій та благоустрою населених пунктів.

– Ми маємо побороти інертність громад і пробудити ініціативу людей, – наголосив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і закликав до більш активної життєвої позиції всіх представників органів місцевого самоврядування.

– У вашому районі 500 депутатів різного рівня і саме депутати мають стати посередниками між владою і громадами у покращенні нашого життя,– заявив І.Кревський.

 

Повернутись Створено: 25 липня 2013 року, 12:45 Переглядів: 982

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація