Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Шаргородський район став лідером у дошкільній освіті Роздрукувати

24 липня було заслухано звіт голови Шаргородської райдержадміністрації Миколи Слободянюка про реалізацію заходів по виконанню доручення голови ОДА з соціально-економічного розвитку.

Як було зазначено під час обговорення, Шаргородський район посів лідируюче місце серед інших районів в області за кількістю дошкільних закладів, поступившись лише Вінниці.

Значні зрушення відбулись у галузі охорони здоров’я, зокрема, в покращенні матеріально-технічної бази медичних закладів та в забезпеченні кадрового потенціалу. Проте, показники у виконанні постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2012 року № 907 “Про затвердження Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою” є ще недостатньо високими.

Позитивна динаміка простежується і в агропромисловому комплексі. Із 32 місцевими радами (100 %) укладено 185 соціальних угод щодо співпраці місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з підприємствами, які здійснюють господарську діяльність на 2137,5 тис. грн.

Було відмічено зростання середнього рівня заробітної плати, яка становить 2188 грн., що на 8,2% більше до відповідного періоду минулого року. Також у районі проведено 15 рейдів робочих груп щодо легалізації зайнятості та виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого рівня.

Значна робота завдяки активності громад проводиться по впорядкуванню територій та благоустрою населених пунктів.

– Ми маємо побороти інертність громад і пробудити ініціативу людей, – наголосив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і закликав до більш активної життєвої позиції всіх представників органів місцевого самоврядування.

– У вашому районі 500 депутатів різного рівня і саме депутати мають стати посередниками між владою і громадами у покращенні нашого життя,– заявив І.Кревський.

 

Повернутись Створено: 25 липня 2013 року, 12:45 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація