Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Шість сімей учасників бойових дій отримали житло у новобудові Роздрукувати

30 травня 16 молодих сімей отримали ключі та технічну документацію у новобудові міста Вінниці. Участь в урочистому відкритті будинку взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту економіки та інвестицій міської ради Віталій Погосян, завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Вінницькій області Олег Дмитрійчук, голова правління державної спеціальної фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Сергій Комнатний, керівник будівельно-монтажного управління 2 ЛТД Юрій Диненберг, майбутні мешканці будинку та учасники бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції на сході країни.

– Сьогодні дійсно важливий день, адже реалізований черговий проект з будівництва житла для молодих сімей. Радий вітати вас з отриманням нагоди жити в сучасному будинку. Надзвичайно приємно, що шість сімей учасників бойових дій отримали ключі та паспорти на новозбудовані квартири. Нехай у новому помешканні вам щастить, звучать дитячі голоси та буде мир на нашій землі та у наших домівках, – привітав молоді родини з новосіллям заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

10-поверховий багатоквартирний будинок, що розташований у місті Вінниці по вулиці Степана Тимошенка, 7, розрахований на 90 квартир. За сприяння державного Фонду молодіжного житлового будівництва протягом двох років в ньому було збудовано 16 квартир. Для реалізації цього проекту з обласного бюджету додатково були виділені кошти на дві квартири. Будівництво відбувалось за підтримки державних і місцевих житлових програм.

Повернутись Створено: 31 травня 2018 року, 15:16 Переглядів: 1121

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація