Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Шість студентів з вінницьких університетів поїдуть на навчання до Лодзинської Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

28 квітня голова обласної Ради Анатолій Олійник зустрівся з ректорами та представниками вінницьких вищих навчальних закладів -  технічного, педагогічного, торгівельно-економічого, аграрного, медичного університетів та Донецького національного університету у Вінниці.  Обговорювали питання діяльності Агенції регіонального розвитку  у рамках співпраці з вищими навчальними закладами нашого міста. А також – про відбір студентів для направлення на стажування до Лодзинської Агенції регіонального розвитку у Польщі.

Анатолій Олійник повідомив, що ключове місце у діяльності Вінницької Агенції регіонального розвитку займають вищі навчальні заклади. Агенція супроводжує кошти, які надходять від європейських фондів та на прозорих підставах  відбирає проекти для реалізації. І саме вищі навчальні заклади є джерелом наукових інновацій, які цікавлять іноземних інвесторів.

- Участь вищих навчальних закладів у діяльності Агенції  дасть можливість мати іноземних партнерів  для просування  проектів, - сказав Анатолій Дмитрович. -  Тому робимо ставку на молодь. По одному студенту-випускнику зі знанням іноземної мови з кожного вищого навчального закладу Вінниччини запрошуємо до роботи у Агенції. 1 липня передбачена поїздка цих молодих людей на 2-тижневе стажування до Лодзинської Агенції регіонального розвитку.

Представники вінницьких вишів мають до 30 травня визначитись з кандидатурами студентів. А також обрати представника від вищих навчальних закладів області для представлення у Наглядовій раді Вінницької Агенції регіонального розвитку. 

Повернутись Створено: 28 квітня 2016 року, 15:30 Переглядів: 902

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація