Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Шість тисяч працівників соціальної сфери Вінниччини відзначають професійне свято Роздрукувати

З нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України - вітання приймали працівники галузі Вінниччини. Учасників святкового дійства, серед яких були працівники будинків-інтернатів, територіальних центрів соціального обслуговування, центрів зайнятості, ветерани галузі, прийшли привітати та висловити подяку за нелегкий труд заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та  голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

- Найважче працювати з людьми, а особливо з людьми, які потребують надуваги і надтурботи, - звернувся з вітальним словом до присутніх Михайло Кременюк. -  Все те добро, яке ви даєте людям, має велике значення для кожного громадянина, який потребує допомоги. Щиро дякую за вашу працю і хочу побажати терпіння та витримки  у роботі з людьми, які усі свої проблеми несуть до вас. Низький уклін вам!

З вітальними словами до присутніх також звернувся і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України нагородили Почесною грамотою Кабінету Міністрів України начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Тетяну Дорош, Подяку Прем’єр-міністра України вручили  трудовому колективу Пенсійного фонду України у м. Вінниці. За вагомий внесок і сумлінне виконання обов’язків присутніх працівників галузі нагороджено Почесними грамотами обласної Ради і облдержадміністрації. 

День працівника соціальної сфери України відзначають у першу неділю листопада, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 року. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

 

Повернутись Створено: 2 листопада 2017 року, 15:21 Переглядів: 1358

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація