9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Школа Вінницького району отримала подарунок з нагоди ювілею Роздрукувати

Днями Некрасівська СЗШ І-ІІІ ст. відзначала свій 155-річний ювілей. Святкового дня у коридорах навчального закладу було презентовано виставку «Історія школи в світлинах і документах», також творчі роботи теперішніх учнів. Можна було ознайомитись зі спортивними звитягами та досягненнями учнів (кубки, медалі, фото), стінними газетами тощо. 

Під час святкування з ювілеєм навчальний заклад приїхали вітати представники влади, громадськості, колишні випускники та мешканці села Некрасове Вінницького району. 

З нагоди свята навчальний заклад отримав  від депутата  обласної Ради Олександра Масленнікова кошти на придбання батута із сіткою. 

- Задля впровадження в життя із наступного навчального року проекту «Нова українська школа» необхідно облаштувати певні тематичні зони для школярів молодшої школи, одна із яких ігрова. Саме для неї призначено батут. Він буде у вільному доступі для учнів початкових класів, але за певним розкладом та під наглядом вчителя, - говорить Олександр Масленніков.

Зараз в школі навчається близько 200 учнів, працює 18 кваліфікованих педагогів.

За матеріалами інтернет-видання «VINNYTSIA Press Point»

 

Повернутись Створено: 6 листопада 2017 року, 14:02 Переглядів: 806

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація