9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Школу №1 в Козятині зі святом останнього дзвоника вітали Людмила Щербаківська та Олександр Пузир Роздрукувати

27 травня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська взяла участь у святі останнього дзвоника, яке відбулося в школі №1 ім. Т. Г. Шевченка в місті Козятині. Учасниками святкових заходів були Козятинський міський голова Олександр Пузир та радник міського голови Надія Якимова.

Виступаючи перед школярами, батьками та вчителями з вітальним словом Людмила Михайлівна зауважила, що саме в школі діти здобувають свій перший успіх, навчаються відстоювати власні погляди і переконання, розвивати творчі здібності. Побажала випускникам успіхів, вдалих перших кроків у самостійному житті та висловила надію, що молоде покоління зробить гідний внесок у розбудову нашої держави.

2015-2016 навчальний рік був для учнів школи надзвичайно плідним. Про результати наполегливої праці свідчить велика кількість нагород, про які розповіла директор цього навчального закладу Раїса Юр-Кирилюк. Місто Козятин в обласному рейтингу посіло друге місце серед районів та міст обласного значення із зайнятих призових місць на обласних олімпіадах. Учні шкіл міста отримали 34 призових місця, з них 18 здобули учні саме першої школи.

Міський голова Олександр Пузир у своїй промові наголосив, що пишається козятинською молоддю, яка прославляє місто в науці, спорті, мистецтві, він впевнений у перспективах начальних закладів міста. З більш детальною інформацією про проведення свята можна ознайомитися за посиланням на сайт Козятинської міської ради: http://komr.gov.ua.

Повернутись Створено: 30 травня 2016 року, 10:19 Переглядів: 2886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація