Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Школярі фізико-математичної гімназії №17 приймали рішення у сесійній залі Роздрукувати

У День місцевого самоврядування 38 учнів фізико-математичної гімназії №17 м. Вінниці побували на екскурсії в обласній Раді. Зустрів гостей голова найвищого самоврядного органу Вінниччини Анатолій Олійник. Перед початком Анатолій Дмитрович запросив у президію старост класів Марію Шевня та Олександра Писарчука.

Голова обласної Ради розказав учням про принципи діяльності депутатів, їхні повноваження, про те, як функціонує найвища самоврядна гілка влади області та ознайомив з роботою й обов’язками працівників Ради.

Учні дізналися, як працює система голосування «Рада». Анатолій Олійник повідомив, що згідно з законом усі голосування проводяться поіменно, аби громада могла бачити, як голосує кожен депутат. 

– Шляхом важких дискусій та непростих обговорень тут приймаються рішення, які забезпечують життєдіяльність області,  – повідомив Анатолій Олійник.  – От і ми зараз спробуємо з вами проголосувати і прийняти рішення.

Голова обласної Ради зачитав рішення учнів гімназії №17: «2018 рік був для всіх вінничан роком подальшого розвитку  і ми пишаємось, що завершуємо рік з гарними результатами,  про які говорить побудовані школи та дитячі садки, відремонтовані дороги та заклади соціального спрямування. Це найуспішніший рік, незважаючи на те, що у країні йде віна. Тому хочемо усіх вінничан  привітати з прийдешніми святами і побажати усім миру і процвітання. А ми обіцяємо добре вчитися і стати достойними громадянами своєї держави України». Учні, натиснувши кнопки системи «Рада», умовно проголосували за таке рішення.

На згадку про екскурсію учням і педагогам керуючий справами обласної Ради Тетяна Яременко вручила пам’ятний подарунок – «Паспорт Вінницької області».

Нагадуємо, що Вінницька обласна Рада запрошує на екскурсії дітей, школярів та студентів. Працівники виконавчого апарату обласної Ради на час екскурсії стануть професійними гідами. Вони кваліфіковано розкажуть про історію місцевого самоврядування Вінниччини та про діяльність обласної Ради 7 скликання. 

 

Повернутись Створено: 7 грудня 2018 року, 16:40
Оновлено: 10 грудня 2018 року, 09:37
Переглядів: 404

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація