Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Школярі фізико-математичної гімназії №17 приймали рішення у сесійній залі Роздрукувати

У День місцевого самоврядування 38 учнів фізико-математичної гімназії №17 м. Вінниці побували на екскурсії в обласній Раді. Зустрів гостей голова найвищого самоврядного органу Вінниччини Анатолій Олійник. Перед початком Анатолій Дмитрович запросив у президію старост класів Марію Шевня та Олександра Писарчука.

Голова обласної Ради розказав учням про принципи діяльності депутатів, їхні повноваження, про те, як функціонує найвища самоврядна гілка влади області та ознайомив з роботою й обов’язками працівників Ради.

Учні дізналися, як працює система голосування «Рада». Анатолій Олійник повідомив, що згідно з законом усі голосування проводяться поіменно, аби громада могла бачити, як голосує кожен депутат. 

– Шляхом важких дискусій та непростих обговорень тут приймаються рішення, які забезпечують життєдіяльність області,  – повідомив Анатолій Олійник.  – От і ми зараз спробуємо з вами проголосувати і прийняти рішення.

Голова обласної Ради зачитав рішення учнів гімназії №17: «2018 рік був для всіх вінничан роком подальшого розвитку  і ми пишаємось, що завершуємо рік з гарними результатами,  про які говорить побудовані школи та дитячі садки, відремонтовані дороги та заклади соціального спрямування. Це найуспішніший рік, незважаючи на те, що у країні йде віна. Тому хочемо усіх вінничан  привітати з прийдешніми святами і побажати усім миру і процвітання. А ми обіцяємо добре вчитися і стати достойними громадянами своєї держави України». Учні, натиснувши кнопки системи «Рада», умовно проголосували за таке рішення.

На згадку про екскурсію учням і педагогам керуючий справами обласної Ради Тетяна Яременко вручила пам’ятний подарунок – «Паспорт Вінницької області».

Нагадуємо, що Вінницька обласна Рада запрошує на екскурсії дітей, школярів та студентів. Працівники виконавчого апарату обласної Ради на час екскурсії стануть професійними гідами. Вони кваліфіковано розкажуть про історію місцевого самоврядування Вінниччини та про діяльність обласної Ради 7 скликання. 

 

Повернутись Створено: 7 грудня 2018 року, 16:40
Оновлено: 10 грудня 2018 року, 09:37
Переглядів: 358

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація