Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Школярі міста Хмільника побували у Вінницькій обласній Раді Роздрукувати

23 травня сесійна зала Вінницької обласної Ради наповнилась дитячими голосами. На екскурсію, разом з викладачами та директором школи Василем Іваницею, прийшли учні молодших класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 міста Хмільника.

В рамках екскурсійного перебування в обласному центрі школярі також відвідали інші установи та культурні заклади.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник виступаючи перед школярами  висловив переконання, що серед присутніх є майбутні депутати, політики, вчені та винахідники  і закликав учнів до старанності в навчанні та поведінці.

Під час спілкування Анатолій Олійник зауважив, що Вінницька обласна Рада отримала відзнаку за перемогу у номінації „Найпрозоріша обласна Рада” та розповів про склад і роботу депутатського корпусу обласної Ради                               7 скликання.

Заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко розказала про принципи діяльності депутатів, про те, як функціонують органи влади, як приймається місцевий бюджет, як проходять голосування і з якого віку можна стати депутатом.

Екскурсія була організована за ініціативи депутата обласної Ради Олександра Крученюка, який є керівником фракції БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ". Олександр Васильович сам закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4 міста Хмільника.

Наприкінці учням роздали пам’ятний подарунок «Паспорт Вінницької області» та альбом „Вінниччина історична в образотворчому мистецтві”.

Повернутись Створено: 23 травня 2016 року, 16:28 Переглядів: 1153

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація