Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Школярі міста Хмільника побували у Вінницькій обласній Раді Роздрукувати

23 травня сесійна зала Вінницької обласної Ради наповнилась дитячими голосами. На екскурсію, разом з викладачами та директором школи Василем Іваницею, прийшли учні молодших класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 міста Хмільника.

В рамках екскурсійного перебування в обласному центрі школярі також відвідали інші установи та культурні заклади.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник виступаючи перед школярами  висловив переконання, що серед присутніх є майбутні депутати, політики, вчені та винахідники  і закликав учнів до старанності в навчанні та поведінці.

Під час спілкування Анатолій Олійник зауважив, що Вінницька обласна Рада отримала відзнаку за перемогу у номінації „Найпрозоріша обласна Рада” та розповів про склад і роботу депутатського корпусу обласної Ради                               7 скликання.

Заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко розказала про принципи діяльності депутатів, про те, як функціонують органи влади, як приймається місцевий бюджет, як проходять голосування і з якого віку можна стати депутатом.

Екскурсія була організована за ініціативи депутата обласної Ради Олександра Крученюка, який є керівником фракції БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ". Олександр Васильович сам закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4 міста Хмільника.

Наприкінці учням роздали пам’ятний подарунок «Паспорт Вінницької області» та альбом „Вінниччина історична в образотворчому мистецтві”.

Повернутись Створено: 23 травня 2016 року, 16:28 Переглядів: 1121

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація