Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Школярі міста Хмільника побували у Вінницькій обласній Раді Роздрукувати

23 травня сесійна зала Вінницької обласної Ради наповнилась дитячими голосами. На екскурсію, разом з викладачами та директором школи Василем Іваницею, прийшли учні молодших класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 міста Хмільника.

В рамках екскурсійного перебування в обласному центрі школярі також відвідали інші установи та культурні заклади.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник виступаючи перед школярами  висловив переконання, що серед присутніх є майбутні депутати, політики, вчені та винахідники  і закликав учнів до старанності в навчанні та поведінці.

Під час спілкування Анатолій Олійник зауважив, що Вінницька обласна Рада отримала відзнаку за перемогу у номінації „Найпрозоріша обласна Рада” та розповів про склад і роботу депутатського корпусу обласної Ради                               7 скликання.

Заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко розказала про принципи діяльності депутатів, про те, як функціонують органи влади, як приймається місцевий бюджет, як проходять голосування і з якого віку можна стати депутатом.

Екскурсія була організована за ініціативи депутата обласної Ради Олександра Крученюка, який є керівником фракції БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ". Олександр Васильович сам закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4 міста Хмільника.

Наприкінці учням роздали пам’ятний подарунок «Паспорт Вінницької області» та альбом „Вінниччина історична в образотворчому мистецтві”.

Повернутись Створено: 23 травня 2016 року, 16:28 Переглядів: 1309

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація