Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Школярі Могилів-Подільського району вперше відвідали обласну Раду Роздрукувати

Побувати у місці, де вирішуються найважливіші питання у Вінницькій області, на власні очі побачити, де працюють депутати обласної Ради та завітати до кабінету голови, дізнатися все про внутрішнє життя найвищого самоврядного органу області, оцінити оновлену систему рада та сфотографуватися в кулуарах змогли представники шкільного самоврядування навчальних закладів Могилів-Подільського району. До облради приїхали учні 7-11 класів Хоньковецької, Яришівської, Серебрійської, Озаринецької, Ярузької, Вендичанської, Кукавської, Козлівської, Серебринецької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст., Немійської, Оленівської, Бронницької, Сказинецької загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст. та Борщівецького навчально-виховного комплексу І-ІІ ст.

Супроводжували групу школярів голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант та його заступник Михайло Слободянюк.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник детально розповів відвідувачам про склад депутатського корпусу, принципи їхньої діяльності, про те, як функціонують органи влади області, як відбуваються сесії та як проходить голосування у сесійній залі. Також він додав, що Вінницька обласна Рада вчергове увійшла до трійки «найпрозоріших» в Україні.

На згадку про екскурсію голова обласної Ради Анатолій Олійник подарував кожному з гостей пам’ятні подарунки про Вінниччину.

Повернутись Створено: 3 грудня 2019 року, 17:08 Переглядів: 258

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація