Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Школярі Вінницького району отримали премії від обласного депутата Роздрукувати

Депутат обласної ради Олександр Масленніков щороку виділяє кошти  для преміювання найкращих учнів у різних галузях шкільного життя навчальним закладам Вінницького району. Зокрема, переможцям інтелектуальних олімпіад, творчих та спортивних конкурсів всеукраїнського, обласного та районного рівнів. Каже, запровадив таку ініціативу для того, аби стимулювати молодь досягати ще більших висот у пізнанні світу науки та спорту.

Цього року під час свята останнього дзвоника премії від обласного обранця у Бохоницькій СЗШ І-ІІІ ст. отримали 20 дівчат та хлопців. Серед них найкращий учень молодшої школи – Софія Туперко, старшої школи – Катерина Блащук та діти, які досягали успіхів у навчанні і спорті, перемагали в олімпіадах та конкурсах.

Також депутат вручив гроші на закупівлю лінолеумного покриття для підлоги у кабінет майбутніх бохоницьких першокласників. З цим проханням до Олександра Масленнікова звернулися батьки.

– Ви є тим поколінням, яке змінить нашу країну, – побажав депутат обласної Ради Олександр Масленніков школярам та випускникам Бохоницької школи. – Бажаю Вам здоров’я, добра, удачі і натхнення. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, щоб якомога частіше Ви відчували успіх та радість перемог. Дякую педагогам за працю, професіоналізм, терпіння та розуміння у вихованні майбутніх поколінь.

Преміювати найуспішніших учнів навчальних закладів свого виборчого округу для Олександра Масленнікова стало вже доброю традицією. Грошові премії також отримали 32 учня: відмінники, учасники інтелектуальних, спортивних змагань та конкурсів із Некрасівської СЗШ І-ІІІ ст.  

У Ільківській СЗШ І-ІІ ст. на святі останнього дзвоника також були вручені грошові стипендії 13 учням. Вони отримали кошти відповідно до набраних балів за різноманітні досягнення як у навчанні, так і в позашкільних заходах.

У Медвежовушківській школі під час свята останнього дзвоника 29 учнів теж отримали премії від обласного депутата.

Також Олександр Георгійович виділив кошти на закупівлю спортивного інвентаря для молодшої школи (набір ключок для флорболу, аби популяризовувати новий вид спорту серед юнаків) для Пултівецької школи, позаяк, гроші для преміювання учнів виділила сільська рада.

Загалом цього дня вітання та грошові премії від Олександра Масленнікова отримали 94 найактивніші учні Вінницького району.

Повернутись Створено: 6 червня 2019 року, 16:51 Переглядів: 418

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація