Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Школярів Вінниччини заохочують до громадської активності Роздрукувати

Протягом трьох днів, з 8 по 10 січня, найактивніші представники учнівського врядування області будуть учасниками зборів вищого органу учнівських самоврядців. Так звані Загальні збори Вінницької обласної «Ради старшокласників «Лідер», яка і залучає школярів до громадської активності, мають на меті напрацювати форми реалізації проекту «Майбутнє починається сьогодні». Його проводять в межах проекту Академія управлінської майстерності, призначеного для учнівських лідерів.

Участь у зборах візьмуть голови районних рад учнівського врядування області, координатори районних рад, представники обласного Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА. На юних активістів чекають тренінги, інтерактивні ігри, спілкування із студентським активом. Стосовно перспектив і напрямів реалізації громадських ініціатив в області з юними вінничанами спілкувався і голова обласної Ради Сергій Татусяк.

– Такі зустрічі здатні підказати молодим людям, як потрібно працювати. Для мене є важливою робота із громадськими організаціями різного спрямування, а особливо із молоддю. Тут можна поділитися досвідом, спрямувати потенціал юнацтва, – зауважив С.Татусяк.

Під час зустрічі першим успішним досвідом реалізації громадських проектів поділилися також представники Спілки молодіжних організацій Вінниччини (СМОВ).

Сергій Татусяк також наголосив на можливості спілкування з депутатським корпусом облради, який є автором численних ініціатив, що знайшли підтримку в Україні. Йдеться і про Концепцію реформування місцевого самоврядування, і про напрацювання Стратегії області до 2020 року

– Я сподіваюся, що молодь перенесе знання до власних територіальних громад. І в них втілюватиме один із провідних напрямів роботи обласної влади – створення громадських організацій, які в свою чергу, згуртують комерційний і державний ресурс для вирішення нагальних потреб територій, – резюмував С.Татусяк.

Голова СМОВ Ольга Безпалько побажала учням не втрачати енергії та запалу, які за грамотного спрямування, обов’язково приведуть молодь до кар’єрних успіхів. Секретами особистих досягнень поділився і очільник облради, відповідаючи на запитання молоді. А також висловив пропозицію проводити схожі зустрічі безпосередньо у районах, під час його поїздок областю.

Повернутись Створено: 8 січня 2014 року, 17:58 Переглядів: 953

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація