Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Школярів Вінниччини заохочують до громадської активності Роздрукувати

Протягом трьох днів, з 8 по 10 січня, найактивніші представники учнівського врядування області будуть учасниками зборів вищого органу учнівських самоврядців. Так звані Загальні збори Вінницької обласної «Ради старшокласників «Лідер», яка і залучає школярів до громадської активності, мають на меті напрацювати форми реалізації проекту «Майбутнє починається сьогодні». Його проводять в межах проекту Академія управлінської майстерності, призначеного для учнівських лідерів.

Участь у зборах візьмуть голови районних рад учнівського врядування області, координатори районних рад, представники обласного Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА. На юних активістів чекають тренінги, інтерактивні ігри, спілкування із студентським активом. Стосовно перспектив і напрямів реалізації громадських ініціатив в області з юними вінничанами спілкувався і голова обласної Ради Сергій Татусяк.

– Такі зустрічі здатні підказати молодим людям, як потрібно працювати. Для мене є важливою робота із громадськими організаціями різного спрямування, а особливо із молоддю. Тут можна поділитися досвідом, спрямувати потенціал юнацтва, – зауважив С.Татусяк.

Під час зустрічі першим успішним досвідом реалізації громадських проектів поділилися також представники Спілки молодіжних організацій Вінниччини (СМОВ).

Сергій Татусяк також наголосив на можливості спілкування з депутатським корпусом облради, який є автором численних ініціатив, що знайшли підтримку в Україні. Йдеться і про Концепцію реформування місцевого самоврядування, і про напрацювання Стратегії області до 2020 року

– Я сподіваюся, що молодь перенесе знання до власних територіальних громад. І в них втілюватиме один із провідних напрямів роботи обласної влади – створення громадських організацій, які в свою чергу, згуртують комерційний і державний ресурс для вирішення нагальних потреб територій, – резюмував С.Татусяк.

Голова СМОВ Ольга Безпалько побажала учням не втрачати енергії та запалу, які за грамотного спрямування, обов’язково приведуть молодь до кар’єрних успіхів. Секретами особистих досягнень поділився і очільник облради, відповідаючи на запитання молоді. А також висловив пропозицію проводити схожі зустрічі безпосередньо у районах, під час його поїздок областю.

Повернутись Створено: 8 січня 2014 року, 17:58 Переглядів: 1084

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація