15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю. 15 липня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні обласної Ради  (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.                                                     

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Школярів Вінниччини заохочують до громадської активності Роздрукувати

Протягом трьох днів, з 8 по 10 січня, найактивніші представники учнівського врядування області будуть учасниками зборів вищого органу учнівських самоврядців. Так звані Загальні збори Вінницької обласної «Ради старшокласників «Лідер», яка і залучає школярів до громадської активності, мають на меті напрацювати форми реалізації проекту «Майбутнє починається сьогодні». Його проводять в межах проекту Академія управлінської майстерності, призначеного для учнівських лідерів.

Участь у зборах візьмуть голови районних рад учнівського врядування області, координатори районних рад, представники обласного Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА. На юних активістів чекають тренінги, інтерактивні ігри, спілкування із студентським активом. Стосовно перспектив і напрямів реалізації громадських ініціатив в області з юними вінничанами спілкувався і голова обласної Ради Сергій Татусяк.

– Такі зустрічі здатні підказати молодим людям, як потрібно працювати. Для мене є важливою робота із громадськими організаціями різного спрямування, а особливо із молоддю. Тут можна поділитися досвідом, спрямувати потенціал юнацтва, – зауважив С.Татусяк.

Під час зустрічі першим успішним досвідом реалізації громадських проектів поділилися також представники Спілки молодіжних організацій Вінниччини (СМОВ).

Сергій Татусяк також наголосив на можливості спілкування з депутатським корпусом облради, який є автором численних ініціатив, що знайшли підтримку в Україні. Йдеться і про Концепцію реформування місцевого самоврядування, і про напрацювання Стратегії області до 2020 року

– Я сподіваюся, що молодь перенесе знання до власних територіальних громад. І в них втілюватиме один із провідних напрямів роботи обласної влади – створення громадських організацій, які в свою чергу, згуртують комерційний і державний ресурс для вирішення нагальних потреб територій, – резюмував С.Татусяк.

Голова СМОВ Ольга Безпалько побажала учням не втрачати енергії та запалу, які за грамотного спрямування, обов’язково приведуть молодь до кар’єрних успіхів. Секретами особистих досягнень поділився і очільник облради, відповідаючи на запитання молоді. А також висловив пропозицію проводити схожі зустрічі безпосередньо у районах, під час його поїздок областю.

Повернутись Створено: 8 січня 2014 року, 17:58 Переглядів: 1139

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація