Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Шлях до примирення – через історії жінок-переселенок Роздрукувати

У четвер, 20 жовтня, у галереї «ІнтерШик» пройшла вистава «Жіночі голоси – жіночі долі». Шість відомих вінничан прочитали історії жінок, які переїхали до мирної території України з Донецька, Луганська та Криму.

На презентацію завітала депутат обласної Ради та голова пoстiйнoї кoмiсiї з oстiйнoї кoмiсiї з питaнь oсвiти, культури, сiм’ї тa мoлoдi, спoрту i туризму, духoвнoстi тa iстoричнoї спaдщини Людмила Станіславенко. За її словами, оприлюднення подібних розповідей надзвичайно важливе, адже це правда про криваві події на Сході країни.

– Сьогодні ми відкрили для себе трагічну сторінку сучасної історії України, – зазначила Людмила Станіславенко. – Вона дійсно вражає та змушує цінувати життя і все, що ми нині сприймаємо, як належне. Ми почули розповіді жінок, які бачили війну, та до останнього не хотіли покидати власні домівки. Це історії патріоток, котрі сьогодні разом із рідними починають своє життя спочатку. Важко було стримувати емоції, адже це правдиві історії, сповнені страшними подіями на Сході та маленькими радощами на території мирної України. Вважаю, що подібні заходи потрібно проводити. Люди повинні знати справжню історію. Після почутого на очах застигли сльози. Так боляче бачити, наскільки їм важко і як вони хочуть повернутися додому.

Проект «Жіночі голоси – жіночі долі» було реалізовано Вінницькою обласною громадською організацією «Подільський центр соціальних технологій» в рамках пілотного проекту «Внутрішньо переміщені особи в трьох містах України: плани, перспективи, можливості для примирення».

Повернутись Створено: 21 жовтня 2016 року, 14:57 Переглядів: 1399

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація