15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю. 15 липня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні обласної Ради  (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.                                                     

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Шлях до примирення – через історії жінок-переселенок Роздрукувати

У четвер, 20 жовтня, у галереї «ІнтерШик» пройшла вистава «Жіночі голоси – жіночі долі». Шість відомих вінничан прочитали історії жінок, які переїхали до мирної території України з Донецька, Луганська та Криму.

На презентацію завітала депутат обласної Ради та голова пoстiйнoї кoмiсiї з oстiйнoї кoмiсiї з питaнь oсвiти, культури, сiм’ї тa мoлoдi, спoрту i туризму, духoвнoстi тa iстoричнoї спaдщини Людмила Станіславенко. За її словами, оприлюднення подібних розповідей надзвичайно важливе, адже це правда про криваві події на Сході країни.

– Сьогодні ми відкрили для себе трагічну сторінку сучасної історії України, – зазначила Людмила Станіславенко. – Вона дійсно вражає та змушує цінувати життя і все, що ми нині сприймаємо, як належне. Ми почули розповіді жінок, які бачили війну, та до останнього не хотіли покидати власні домівки. Це історії патріоток, котрі сьогодні разом із рідними починають своє життя спочатку. Важко було стримувати емоції, адже це правдиві історії, сповнені страшними подіями на Сході та маленькими радощами на території мирної України. Вважаю, що подібні заходи потрібно проводити. Люди повинні знати справжню історію. Після почутого на очах застигли сльози. Так боляче бачити, наскільки їм важко і як вони хочуть повернутися додому.

Проект «Жіночі голоси – жіночі долі» було реалізовано Вінницькою обласною громадською організацією «Подільський центр соціальних технологій» в рамках пілотного проекту «Внутрішньо переміщені особи в трьох містах України: плани, перспективи, можливості для примирення».

Повернутись Створено: 21 жовтня 2016 року, 14:57 Переглядів: 1502

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація