Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Шляхи залучення додаткових ресурсів для активізації діяльності ОТГ обговорили під час онлайн-наради Роздрукувати

Днями голова обласної Ради, очільник Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник провів онлайн нараду з керівниками об’єднаних територіальних громад області.  Під час наради обговорили шляхи залучення додаткових ресурсів для активізації діяльності ОТГ.

У засіданні взяли участь  також керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк, голова Вінницького регіонального відділення Асоціації ОТГ, голова Брацлавської селищної ОТГ Віталій Мазур, експерт Офісу розвитку малого та середнього підприємництва Олександр Бабій, заступник керівника Секретаріату, завідувач Центру комунікації, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів Ольга Олійник, головний спеціаліст Центру комунікації, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів Вікторія Захарчук, головний спеціаліст Центру комунікації, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів Вікторія Санькова, експерт із впровадження телекомунікаційних технологій Віктор Іщук, а також керівники об’єднаних територіальних громад Вінниччини в онлайн-режимі.

З вітальним словом виступив голова обласної Ради Анатолій Олійник. Він прокоментував роботу Верховної Ради, окреслив головні законодавчі зміни, які стосуються роботи органів місцевого самоврядування.

– На сьогодні актуальними залишаються питання адміністративно-територіальної реформи та питання проведення місцевих виборів. Зараз виникає багато дискусій навколо цих тем, але, завдяки комунікації та обговоренню, ми всі розуміємо, що робимо і для чого. Асоціація працює і з об’єднаними громадами, і з районними радами, і з усіма представниками органів місцевого самоврядування. Ми підтримуємо кожного і це наше основне надбання. Сподіваюсь, що ви також це розумієте і підтримуєте наші погляди, – сказав Анатолій Олійник.

З вітальним словом до керівників об’єднаних громад звернувся і керівник Секретаріату Віктор Вікалюк. Він наголосив, що одним із основних напрямів роботи ВОАОМС є допомога громадам із залученням додаткових ресурсів та коштів для їхнього розвитку.

– Асоціація зробила все можливе, аби активізувати грантову діяльність у громадах. Протягом трьох років ми проводили тренінги та  семінари, на яких навчали представників громад правилам написання та реалізації грантових проєктів. Хочу наголосити, що участь в обласному конкурсі – це перший етап вашої грантової історії. Наступними кроками мають стати міжнародні грантові проєкти. Сподіваюсь, що нашими спільними зусиллями нам вдасться досягти поставлених цілей та реалізувати низку міжнародних проєктів, – додав Віктор Вікалюк.

Про роботу ресурсно-інформаційних Центрів у громадах, їхні переваги та   можливості поінформувала Ольга Олійник. Вікторія Захарчук розповіла присутнім про актуальні гранти та залучення коштів міжнародних фондів. Запрошений представник – експерт Офісу розвитку малого та середнього підприємництва Олександр Бабій поінформував учасників онлайн-наради щодо грантового конкурсу COSME: Сталий розвиток туризму для ОТГ. Вікторія Санькова розповіла про методичну допомогу від  ВОАОМС, а Віктор Іщук – про використання новітніх інформаційних технологій в сучасних умовах територіальних громад.

Повернутись Створено: 7 жовтня 2019 року, 13:02 Переглядів: 145

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація