23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Шляхом таємного голосування обирали директора «Кіно-Поділля» Роздрукувати

Сьогодні, 11 вересня, комісія  із проведення конкурсного добору на посаду директора Центру кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» зібралася вчергове для обрання із двох кандидатів очільника комунального закладу. Як зазначається у відповідному Положенні, заміщення вакантної посади у сфері культури, керівника Центру «Кіно-Поділля», відбувається на основі конкурсного відбору. До складу комісії увійшли дев’ятеро осіб, головою з яких обрано Анатолія Олійника. Конкурсна комісія сьогодні працювала у повному складі. На офіційному сайті обласної Ради велася пряма трансляція засідання.

Члени конкурсної комісії заслухали презентації проектів програм розвитку закладу на один і на п’ять років двох кандидатів, котрі виявили бажання претендувати на посаду директора комунального закладу.

Першим своє бачення розвитку кіномистецтва на Вінниччині поділився Сергій Котляревський.

– Протягом п’яти років своєї діяльності планую реанімувати ледь живі осередки кіномистецтва та дати їм можливість працювати. Моє завдання – щоб в усіх селах усіх районів області у будинках культури демонструвалось українське кіно.

Також Сергій Котляревський планує відкрити студію зі створення, монтажу та дубляжу українського кіно на іноземні мови.

Діюча виконувачка обов’язків директорка Центру кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» Валентина Погребняк прозвітувала перед членами конкурсної комісії про роботу, яка проводилася закладом за час її керівництва.

– Своїми силами вдалося зробити поточний ремонт кабінету і створили ретрокіновиставку в ньому, займаємось напрямом національно-патріотичного виховання зі студентами, школярами, військовими та правоохоронцями, розвиваємо благодійний напрям роботи Центру, – розповідає Валентина Погребняк. – Щорічно проводимо у вересні День українського кіно, який я започаткувала. Співпрацюємо із районними дирекціями кіномережі Вінницької області.

Члени комісії після презентації програм кандидатам мали можливість ставити додаткові запитання. Згодом шляхом таємного голосування у кабінці для голосування визначали переможця конкурсу. За його результатами троє членів конкурсної комісії не підтримали жодного кандидата, троє – підтримали Сергія Котляревського, а ще троє – Валентину Погребняк. Таким чином, не набравши необхідної кількості голосів, жоден з кандидатів не був визнаним переможцем конкурсу.

– Конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» згодом буде оголошений знову, – підсумував голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Той, хто буде обраний директором, має знати те, що якщо нічого не зміниться у популяризації українського кіно, чим безпосередньо повинен займатися цей комунальний заклад, то постане питання чи взагалі актуально буде його існування.

Повернутись Створено: 11 вересня 2019 року, 13:14 Переглядів: 307

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація