17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Шляхом таємного голосування обирали директора «Кіно-Поділля» Роздрукувати

Сьогодні, 11 вересня, комісія  із проведення конкурсного добору на посаду директора Центру кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» зібралася вчергове для обрання із двох кандидатів очільника комунального закладу. Як зазначається у відповідному Положенні, заміщення вакантної посади у сфері культури, керівника Центру «Кіно-Поділля», відбувається на основі конкурсного відбору. До складу комісії увійшли дев’ятеро осіб, головою з яких обрано Анатолія Олійника. Конкурсна комісія сьогодні працювала у повному складі. На офіційному сайті обласної Ради велася пряма трансляція засідання.

Члени конкурсної комісії заслухали презентації проектів програм розвитку закладу на один і на п’ять років двох кандидатів, котрі виявили бажання претендувати на посаду директора комунального закладу.

Першим своє бачення розвитку кіномистецтва на Вінниччині поділився Сергій Котляревський.

– Протягом п’яти років своєї діяльності планую реанімувати ледь живі осередки кіномистецтва та дати їм можливість працювати. Моє завдання – щоб в усіх селах усіх районів області у будинках культури демонструвалось українське кіно.

Також Сергій Котляревський планує відкрити студію зі створення, монтажу та дубляжу українського кіно на іноземні мови.

Діюча виконувачка обов’язків директорка Центру кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» Валентина Погребняк прозвітувала перед членами конкурсної комісії про роботу, яка проводилася закладом за час її керівництва.

– Своїми силами вдалося зробити поточний ремонт кабінету і створили ретрокіновиставку в ньому, займаємось напрямом національно-патріотичного виховання зі студентами, школярами, військовими та правоохоронцями, розвиваємо благодійний напрям роботи Центру, – розповідає Валентина Погребняк. – Щорічно проводимо у вересні День українського кіно, який я започаткувала. Співпрацюємо із районними дирекціями кіномережі Вінницької області.

Члени комісії після презентації програм кандидатам мали можливість ставити додаткові запитання. Згодом шляхом таємного голосування у кабінці для голосування визначали переможця конкурсу. За його результатами троє членів конкурсної комісії не підтримали жодного кандидата, троє – підтримали Сергія Котляревського, а ще троє – Валентину Погребняк. Таким чином, не набравши необхідної кількості голосів, жоден з кандидатів не був визнаним переможцем конкурсу.

– Конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» згодом буде оголошений знову, – підсумував голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Той, хто буде обраний директором, має знати те, що якщо нічого не зміниться у популяризації українського кіно, чим безпосередньо повинен займатися цей комунальний заклад, то постане питання чи взагалі актуально буде його існування.

Повернутись Створено: 11 вересня 2019 року, 13:14 Переглядів: 669

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація