Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Шляхом таємного голосування обирали директора «Кіно-Поділля» Роздрукувати

Сьогодні, 11 вересня, комісія  із проведення конкурсного добору на посаду директора Центру кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» зібралася вчергове для обрання із двох кандидатів очільника комунального закладу. Як зазначається у відповідному Положенні, заміщення вакантної посади у сфері культури, керівника Центру «Кіно-Поділля», відбувається на основі конкурсного відбору. До складу комісії увійшли дев’ятеро осіб, головою з яких обрано Анатолія Олійника. Конкурсна комісія сьогодні працювала у повному складі. На офіційному сайті обласної Ради велася пряма трансляція засідання.

Члени конкурсної комісії заслухали презентації проектів програм розвитку закладу на один і на п’ять років двох кандидатів, котрі виявили бажання претендувати на посаду директора комунального закладу.

Першим своє бачення розвитку кіномистецтва на Вінниччині поділився Сергій Котляревський.

– Протягом п’яти років своєї діяльності планую реанімувати ледь живі осередки кіномистецтва та дати їм можливість працювати. Моє завдання – щоб в усіх селах усіх районів області у будинках культури демонструвалось українське кіно.

Також Сергій Котляревський планує відкрити студію зі створення, монтажу та дубляжу українського кіно на іноземні мови.

Діюча виконувачка обов’язків директорка Центру кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» Валентина Погребняк прозвітувала перед членами конкурсної комісії про роботу, яка проводилася закладом за час її керівництва.

– Своїми силами вдалося зробити поточний ремонт кабінету і створили ретрокіновиставку в ньому, займаємось напрямом національно-патріотичного виховання зі студентами, школярами, військовими та правоохоронцями, розвиваємо благодійний напрям роботи Центру, – розповідає Валентина Погребняк. – Щорічно проводимо у вересні День українського кіно, який я започаткувала. Співпрацюємо із районними дирекціями кіномережі Вінницької області.

Члени комісії після презентації програм кандидатам мали можливість ставити додаткові запитання. Згодом шляхом таємного голосування у кабінці для голосування визначали переможця конкурсу. За його результатами троє членів конкурсної комісії не підтримали жодного кандидата, троє – підтримали Сергія Котляревського, а ще троє – Валентину Погребняк. Таким чином, не набравши необхідної кількості голосів, жоден з кандидатів не був визнаним переможцем конкурсу.

– Конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» згодом буде оголошений знову, – підсумував голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Той, хто буде обраний директором, має знати те, що якщо нічого не зміниться у популяризації українського кіно, чим безпосередньо повинен займатися цей комунальний заклад, то постане питання чи взагалі актуально буде його існування.

Повернутись Створено: 11 вересня 2019 року, 13:14 Переглядів: 412

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація