Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Шляхом таємного голосування обирали директора «Кіно-Поділля» Роздрукувати

Сьогодні, 11 вересня, комісія  із проведення конкурсного добору на посаду директора Центру кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» зібралася вчергове для обрання із двох кандидатів очільника комунального закладу. Як зазначається у відповідному Положенні, заміщення вакантної посади у сфері культури, керівника Центру «Кіно-Поділля», відбувається на основі конкурсного відбору. До складу комісії увійшли дев’ятеро осіб, головою з яких обрано Анатолія Олійника. Конкурсна комісія сьогодні працювала у повному складі. На офіційному сайті обласної Ради велася пряма трансляція засідання.

Члени конкурсної комісії заслухали презентації проектів програм розвитку закладу на один і на п’ять років двох кандидатів, котрі виявили бажання претендувати на посаду директора комунального закладу.

Першим своє бачення розвитку кіномистецтва на Вінниччині поділився Сергій Котляревський.

– Протягом п’яти років своєї діяльності планую реанімувати ледь живі осередки кіномистецтва та дати їм можливість працювати. Моє завдання – щоб в усіх селах усіх районів області у будинках культури демонструвалось українське кіно.

Також Сергій Котляревський планує відкрити студію зі створення, монтажу та дубляжу українського кіно на іноземні мови.

Діюча виконувачка обов’язків директорка Центру кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» Валентина Погребняк прозвітувала перед членами конкурсної комісії про роботу, яка проводилася закладом за час її керівництва.

– Своїми силами вдалося зробити поточний ремонт кабінету і створили ретрокіновиставку в ньому, займаємось напрямом національно-патріотичного виховання зі студентами, школярами, військовими та правоохоронцями, розвиваємо благодійний напрям роботи Центру, – розповідає Валентина Погребняк. – Щорічно проводимо у вересні День українського кіно, який я започаткувала. Співпрацюємо із районними дирекціями кіномережі Вінницької області.

Члени комісії після презентації програм кандидатам мали можливість ставити додаткові запитання. Згодом шляхом таємного голосування у кабінці для голосування визначали переможця конкурсу. За його результатами троє членів конкурсної комісії не підтримали жодного кандидата, троє – підтримали Сергія Котляревського, а ще троє – Валентину Погребняк. Таким чином, не набравши необхідної кількості голосів, жоден з кандидатів не був визнаним переможцем конкурсу.

– Конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» згодом буде оголошений знову, – підсумував голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Той, хто буде обраний директором, має знати те, що якщо нічого не зміниться у популяризації українського кіно, чим безпосередньо повинен займатися цей комунальний заклад, то постане питання чи взагалі актуально буде його існування.

Повернутись Створено: 11 вересня 2019 року, 13:14 Переглядів: 484

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація