Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Шоста сесія Вінницької обласної Ради відбулася Роздрукувати

30 березня у Вінницькій обласній Раді пройшла чергова 6 сесія 7-го скликання. Зареєструвався 71 депутат із 84. На порядок денний було винесено 28 питань. Перед початком  розгляду питань депутати надали слово заступнику командира по роботі з особовим складом в/ч А1594, капітану другого рангу Геннадію Дьоміну. Він вручив подяки  депутатам обласної Ради та голові Анатолію Олійнику від імені командування і особового складу Морського центру спецпризначення Військово-морських сил ЗС України за допомогу та підтримку.

Також до слова була запрошена координатор коаліції «Прозорі Ради у Вінницькій області» Олена Регеша, яка вручила відзнаку за перемогу у номінації «Найпрозоріша обласна Рада». Вінницька обласна Рада здобула її за імплементацію норм антикорупційного законодавства, дотримання принципів прозорості, відкритості та підзвітності у своїй роботі за підсумками аналізу коаліції “Прозорі Ради” проекту Центру політичних студій та аналітики.

Першим питанням  пленарного засідання Вінницької облради було звернення до Президента України, Верховної Ради та Прем’єр-міністра з вимогою негайного припинення політичних репресій щодо новітніх політв’язнів. Депутати двічі ставили питання на голосування, однак жодного разу це питання  не було прийнято за основу. У зв’язку з цим  голова обласної Ради оголосив перерву на 30 хв та запросив голів фракцій для узгодження питання. Однак і після відновлення засідання воно не було прийнято більшістю обранців. Через це депутати трьох фракцій – «Батьківщина», «УКРОП» та «Свобода» залишили залу засідань.  Заступник голови обласної ради, лідер Вінницького об’єднання «Батьківщина» Людмила Щербаківська, яка була в президії, також залишила зал.

Згідно регламенту провели перереєстрацію депутатів. У залі зареєструвалось 47 обранців, а це більшість з депутатського корпусу, яка необхідна для продовження роботи сесії. У ході пленарного засідання було створено два міжфракційних об’єднання - «За майбутнє Вінниччини»  та «Об’єднання підприємців та промисловців Вінниччини». Перше об'єднання очолив депутат облради Ігор Хміль,  друге координуватиме  Дмитро Чаленко.

Наступним питанням було обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. На розгляд депутатів подали 7 кандидатур, які були рекомендовані постійними комісіями обласної Ради. Голосуванням депутати обрали двох представників громадськості – це Віталій Головчук з ГО «Комітет захисту прав» та Сергій Павлюк з ВОГО «Регіональний центр підприємництва».

Окрім того, депутати прийняли рішення щодо розірвання угод про співробітництво Вінницької області з регіонами Російської Федерації. Його на розгляд сесії виніс депутат з фракції «Свобода» Олексій Фурман.

Тричі депутати голосували за прийнятя «Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад  Вінницької області». Прийняття питання було  схвалено більшістю, адже Вінницька область залишилась єдиною в Україні, яка досі діяла без такого порядку.

Питання про зміну до структури та штатної чисельності обласної Ради та її виконавчого апарату голова Анатолій Олійник зняв з голосування, пояснивши, що штат збільшений не буде.

Також депутати проголосували за перейменування 5-ти населенних пунктів Вінниччини. Зокрема, у Калинівському районі с. Червона Трибунівка перейменували на с. Забара, с. Кіровка перейменовано на с. Мирне, с. Комунарівка - на с. Бережани, с. Жовтневе – на с. Вишневе. Крім того, с. Червона Володимирівка, що в Хмільницькому районі, перейменовано на с. Володимирівка. Також с. Пролетар Хмільницького раойну тепер матиме назву с. Дубове. Рішення облради буде надіслано до парламенту для опублікування у «Відомостях Верховної Ради України».

Залишилися без підтримки депутатські запит до прокуратури Вінницької області та ГУ Національної поліції у Вінницькій області  від депутатів Лариси Білозір щодо незаконних дій Василя Анченка та ТОВ «Теплик-Агро» у Теплицькому районі Вінницької області  та Геннадія Мазура щодо внесення до ЄРДР  та розслідування кримінальних проваджень відносно заяв Сергія Ровишина.

Решта питань було прийнято одноголосно. Информацію про результати голосування читайте на нашому сайті.

 

 

Повернутись Створено: 30 березня 2016 року, 18:54 Переглядів: 1583

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація