Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Шоу мильних бульбашок влаштували пацієнтам дитячої обласної лікарні Роздрукувати

В переддень відзначення Міжнародного дня захисту дітей голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, заступник начальника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин привітали маленьких пацієнтів Вінницької обласної клінічної лікарні із прийдешнім святом.

– Раз в рік ми, дорослі, в усьому світі певним чином підбиваємо підсумки зробленого саме для дітей, – сказав Анатолій Олійник. – На сьогоднішній день керівництво області і депутатський корпус розуміє свою відповідальність та усвідомлює,  що багато ще треба зробити і в закладах охорони здоров’я.

Анатолій Дмитрович зазначив, що вже є напрацьовані кроки щодо покращення умов перебування в дитячій лікарні.

– На 2018 рік розроблено проектно-кошторисну документацію, також крок за кроком будемо використовувати Державний фонд регіонального розвитку, аби облаштувати лікарню відповідно до вимог 21 століття, – зазначив голова обласної Ради. – Зараз широко обговорюється питання про реформу в сфері медицини і ми прийматимемо лише ті рішення, які будуть спрямовані на покращення надання медичних послуг.

Всім присутнім Анатолій Дмитрович побажав щастя, радості від дитячого сміху, і щоб дитинство проходило в комфорті, добробуті та затишку.

З вітальними словами до присутніх звернувся також перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та головний лікар Вінницької обласної клінічної лікарні Василь Паненко.

Для дітей, які проходять лікування, влаштували святкову концертну програму, де дитячі колективи співали веселі пісні, танцювали завзяті танці, а головним подарунком, яке викликало у дітей найбільше захоплення стало шоу мильних бульбашок.    

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня є багатопрофільним лiкувально-профiлактичним закладом, що надає високоспеціалізовану лікувально-діагностичну та консультативну допомогу дітям області та міста Вінниці за 27 спеціальностями. Лікарня має в своєму складі стаціонар на 440 ліжок. Консультативна поліклініка на 500 відвідувань в зміну.

В 2016 році за сприяння  Вінницької облдержадміністрації  та Вінницької обласної Ради, в закладі проведено капітальні ремонті роботи, на суму 2,5 млн. грн.

Протягом 2016 року було оновлено матеріально-технічну базу - придбано медичне обладнання, на суму 5,1 млн. грн. 

В лікарні функціонує 16 стаціонарних відділень, з яких 8 соматичних, 6 хірургічних та  2 реанімаційних.  З 1 грудня 2016 року  в лікарні здійснено реорганізаційні зміни з розділенням за напрямками діяльності:  відділення соматичного та хірургічного профілів.  Одним з перших  в Україні було створено спеціалізоване відділення черепно-лицьової хірургії.

В лікарні цілодобово надається висококваліфікована ургентна і спеціалізована медична допомога. Щорічно у ВОДКЛ лікується більше 15 тис. дітей. Консультативна допомога надається близько 120 тис. пацієнтам в рік, проводиться більше 5 тис. оперативних втручань. Щорічно в лікарні впроваджується близько 80 нових методик. Впроваджено в хірургічну практику малоінвазивні методи оперативних втручань, набула розвитку хірургія новонароджених.

Нові перинатальні та неонатальні програми з організації та забезпечення медичної допомоги новонародженим дозволили налагодити  виходжування дітей з екстремально малою масою тіла (від 500 гр.).

Станом на сьогодні затверджено проект, що включений до плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку «Реконструкція відділення анестезіології та інтенсивної терапії Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні». Вартість проекту 6,5 млн. грн.

Також підготовлено проектно-кошторисну документацію, для участі у інвестиційному проекті регіонального розвитку, на створення відділення  екстреної медичної допомоги. Вартість проекту близько 15 млн. грн. Реалізація проекту протягом двох років.

Колектив ВОДКЛ нараховує 946 співробітників, з них 173 лікаря, 410 медичних сестер, 208  молодших медсестри,  174 осіб немедичного персоналу.

Повернутись Створено: 31 травня 2017 року, 15:23 Переглядів: 723

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація