Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Схвалено ініціативу про розробку проекту звернення щодо децентралізації сплати податку з доходів фізичних осіб за розміщенням виробництва Роздрукувати

15 грудня  відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики, яку очолює депутат обласної Ради Андрій Поліщук. В роботі комісії взяли участь заступник голови комісії Степан Шимко, секретар комісії Олександр Корнійчук, член комісії Юрій Мазур та запрошені особи, зокрема, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального  розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко та голова постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов.

Під час засідання розглянуто низку питань, особливу увагу депутати зосередили на обговорені Програми  економічного  і соціального розвитку області на 2018 рік, а саме „Зростання конкурентоспроможності економіки області. Забезпечення умов сталого економічного розвитку”.

Депутати підтримали проекти рішень обласної Ради „Про Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року” та „Про обласний бюджет на 2018 рік”.

За пропозицією голови постійної комісії Андрія Поліщука прийнято рішення від комісії підготувати та внести на розгляд чергової сесії обласної Ради звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Кабінету Міністрів України щодо децентралізації сплати податку з доходів фізичних осіб за розміщенням виробництва.

Також члени комісії обговорили та внесли суттєві зміни та доповнення до проекту рішення обласної Ради „Про критерії обов’язковості утворення наглядової ради у комунальному підприємстві „Вінницяоблтеплоенерго”, затвердження Положення про Наглядову раду комунального підприємства „Вінницяоблтеплоенерго” та створення робочої групи з формування Наглядової ради”.

За результатами обговорення зазначених питань депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

Повернутись Створено: 15 грудня 2017 року, 16:49 Переглядів: 441

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація