Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Схвалено ініціативу щодо створення окремої програми підтримки наукового книговидання у Вінницькій області Роздрукувати

7 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, очолюваної депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко.

У засіданні постійної комісії взяли участь директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталія Заболотна, начальник управління культури і мистецтв ОДА Станіслав Городинський, заступник начальника управління культури і мистецтв ОДА Валентина Троян, начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Сергій Чернявський, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, голова Громадської ради при обласній Раді Наталія Морозова.

Члени комісії підтримали низку проектів рішень, а саме: „Про Програму економічного і соціального розвитку області на 2018 рік”, „Про обласний бюджет на 2018 рік”, „Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2018 рік”, „Про затвердження Програми розвитку культури Вінницької області на 2018-2022 роки”, „Про компенсаційну виплату студентам-учасникам антитерористичної операції та їхнім дітям (уродженцям Вінницької області та особам, які на час подачі документів до навчального закладу офіційно були зареєстровані на території Вінницької області) за навчання протягом І та II семестру 2016-2017 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІУ рівнів акредитації незалежно від форми власності закладу”, „Про начальника комунального закладу „Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів „Інваспорт”, „ Про Вінницьку обласну філармонію”, про доповнення до проекту рішення „Про конкурс на заміщення посади директора комунального вищого навчального закладу „Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича”, про внесення змін до цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 49”,  „Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Голови Верховної Ради України Парубія A.B., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо реалізації пілотного проекту з технічного переоснащення та енергозбереження підприємства об’єднання громадян „Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС)”, „Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до депутатів Вінницької міської ради та міського голови стосовно народного пам’ятника Тарасу Шевченку на площі Героїв Небесної Сотні”.

Особливу увагу депутати зосередили на розгляді листів та клопотань. Так, одноголосно підтримано ініціативу Громадської ради при обласній Раді щодо створення окремої програми підтримки наукового книговидання у Вінницькій області, що сприятиме науковому інформуванню населення області, стимулюватиме наукове вивчення актуальних проблем природи, історії, культури краю, заохочуватиме видавничу діяльність науковців області.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

Повернутись Створено: 8 грудня 2017 року, 12:03 Переглядів: 370

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація