Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Схвалено зміни та доповнення до Програми розвитку місцевого самоврядування Роздрукувати

Сьогодні до розгляду в сесійній залі депутатам запропоновано проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018 - 2022 роки, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 515».

Враховуючи висновки постійних комісій обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва і з питань бюджету, фінансів та обласних програм, до Програми розвитку місцевого самоврядування вносяться доповнення стосовно «Впровадження сучасних електронних технологій в процес підготовки і проведення пленарних засідань та діяльності депутатів обласної Ради». Відтак, передбачається фінансування з обласного бюджету в сумі 2 300  тис. грн.

Збільшується членський внесок у роботу Української асоціації районних та обласних рад Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування для проведення заходів з розвитку місцевого самоврядування.

Також додається співфінансування проекту «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільських населених пунктів Вінницької області» в сумі 150 тис. грн та передбачається 62 тис. грн. фінансування з обласного бюджету.

Усі зміни та доповнення до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018 - 2022 роки підтримали більшість депутатів.

Повернутись Створено: 5 березня 2019 року, 13:53 Переглядів: 411

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація