Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Схвалено зміни та доповнення до Програми розвитку місцевого самоврядування Роздрукувати

Сьогодні до розгляду в сесійній залі депутатам запропоновано проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018 - 2022 роки, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 515».

Враховуючи висновки постійних комісій обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва і з питань бюджету, фінансів та обласних програм, до Програми розвитку місцевого самоврядування вносяться доповнення стосовно «Впровадження сучасних електронних технологій в процес підготовки і проведення пленарних засідань та діяльності депутатів обласної Ради». Відтак, передбачається фінансування з обласного бюджету в сумі 2 300  тис. грн.

Збільшується членський внесок у роботу Української асоціації районних та обласних рад Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування для проведення заходів з розвитку місцевого самоврядування.

Також додається співфінансування проекту «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільських населених пунктів Вінницької області» в сумі 150 тис. грн та передбачається 62 тис. грн. фінансування з обласного бюджету.

Усі зміни та доповнення до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018 - 2022 роки підтримали більшість депутатів.

Повернутись Створено: 5 березня 2019 року, 13:53 Переглядів: 318

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація