Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Схвалено зміни та доповнення до Програми розвитку місцевого самоврядування Роздрукувати

Сьогодні до розгляду в сесійній залі депутатам запропоновано проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018 - 2022 роки, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 515».

Враховуючи висновки постійних комісій обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва і з питань бюджету, фінансів та обласних програм, до Програми розвитку місцевого самоврядування вносяться доповнення стосовно «Впровадження сучасних електронних технологій в процес підготовки і проведення пленарних засідань та діяльності депутатів обласної Ради». Відтак, передбачається фінансування з обласного бюджету в сумі 2 300  тис. грн.

Збільшується членський внесок у роботу Української асоціації районних та обласних рад Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування для проведення заходів з розвитку місцевого самоврядування.

Також додається співфінансування проекту «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільських населених пунктів Вінницької області» в сумі 150 тис. грн та передбачається 62 тис. грн. фінансування з обласного бюджету.

Усі зміни та доповнення до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018 - 2022 роки підтримали більшість депутатів.

Повернутись Створено: 5 березня 2019 року, 13:53 Переглядів: 285

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація