Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Відзнаку за «Заслуги перед Вінниччиною» отримають 8 жителів області

    Обласною відзнакою за «Заслуги перед Вінниччиною» нагородять 8 жителів Вінницької області. Відповідне рішення ухвалили депутати на 16-ій сесії обласної Ради. Нагородження буде приурочене до 90-річчя Вінниччини, яке відзначається цьогоріч. «За вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення 90-річчя утв ....

  • Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори

    28 січня на позачерговій 17 сесії обласної Ради 8 скликання депутати погодили рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність територіальних громад медичного обладнання. 502 кисневі концентратори, загальною вартістю 15 млн 160,4 тис. грн, передадуть 16 територіальним гр ....

  • Внутрішньо переміщеним особам надаватимуть пільгові кредити на придбання житла: депутати доповнили програму новим Положенням

    28 січня на черговій 16 сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про доповнення «Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки» додатком – «Положення про порядок надання пільгових довготерм ....

Швейцарці сприятимуть децентралізації влади в Україні Роздрукувати

Вінницькі самоврядці розпочнуть з себе

Голова обласної Ради Сергій Татусяк та директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Мануель Еттер домовилися про співпрацю в питаннях децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування. Про це сторони говорили 2 грудня під час перебування делегації бюро у Вінниці.
Зустріч відбулася в рамках перемовин представників іноземної організації з владою області та міста – головою облдержадміністрації Миколою Джигою, міським головою Володимиром Гройсманом та Сергієм Татусяком.
Насамперед пан Еттер привітав Татусяка з обранням його на посаду очільника обласної Ради і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю, адже Швейцарське бюро вже 10 років впроваджує на Вінниччині свої проекти.
Сергій Татусяк подякував партнерам за матеріальну та просвітницьку допомогу вінничанам з боку Швейцарії і запевнив гостей, що влада створюватиме найсприятливіші умови для реалізації українсько-швейцарських проектів на теренах Вінниччини.
– Мені приємно, що співробітництво нашої області з бюро розширилося від конкретних проектів, – як-то водогони, трамваї чи освітлення – до глобальних проблем – таких, як децентралізації влади в Україні, – зазначив С.Татусяк.
Натомість Мануель Еттер зізнався, що проекти щодо реформування місцевого самоврядування до цього часу не були головними у діяльності бюро, адже вони вичікували сприятливого клімату в регіонах України.
– Ми не бачили активних дій з боку місцевих влад. Ми чекали, коли ради в регіонах почнуть діяти. Тепер бачимо, що час настав для спільної роботи в плані децентралізації влади, що наші дії не будуть односторонніми, а знайдуть підтримку в регіонах, – сказав Мануель Еттер.
Відтак сторони домовилися про окрему зустріч, яка буде присвячена обговоренню конкретних кроків співпраці обласної Ради та Швейцарського бюро співробітництва в Україні в сфері реформи місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 2 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1143

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація