Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Швейцарці сприятимуть децентралізації влади в Україні Роздрукувати

Вінницькі самоврядці розпочнуть з себе

Голова обласної Ради Сергій Татусяк та директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Мануель Еттер домовилися про співпрацю в питаннях децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування. Про це сторони говорили 2 грудня під час перебування делегації бюро у Вінниці.
Зустріч відбулася в рамках перемовин представників іноземної організації з владою області та міста – головою облдержадміністрації Миколою Джигою, міським головою Володимиром Гройсманом та Сергієм Татусяком.
Насамперед пан Еттер привітав Татусяка з обранням його на посаду очільника обласної Ради і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю, адже Швейцарське бюро вже 10 років впроваджує на Вінниччині свої проекти.
Сергій Татусяк подякував партнерам за матеріальну та просвітницьку допомогу вінничанам з боку Швейцарії і запевнив гостей, що влада створюватиме найсприятливіші умови для реалізації українсько-швейцарських проектів на теренах Вінниччини.
– Мені приємно, що співробітництво нашої області з бюро розширилося від конкретних проектів, – як-то водогони, трамваї чи освітлення – до глобальних проблем – таких, як децентралізації влади в Україні, – зазначив С.Татусяк.
Натомість Мануель Еттер зізнався, що проекти щодо реформування місцевого самоврядування до цього часу не були головними у діяльності бюро, адже вони вичікували сприятливого клімату в регіонах України.
– Ми не бачили активних дій з боку місцевих влад. Ми чекали, коли ради в регіонах почнуть діяти. Тепер бачимо, що час настав для спільної роботи в плані децентралізації влади, що наші дії не будуть односторонніми, а знайдуть підтримку в регіонах, – сказав Мануель Еттер.
Відтак сторони домовилися про окрему зустріч, яка буде присвячена обговоренню конкретних кроків співпраці обласної Ради та Швейцарського бюро співробітництва в Україні в сфері реформи місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 2 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація