Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Швейцарці сприятимуть децентралізації влади в Україні Роздрукувати

Вінницькі самоврядці розпочнуть з себе

Голова обласної Ради Сергій Татусяк та директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Мануель Еттер домовилися про співпрацю в питаннях децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування. Про це сторони говорили 2 грудня під час перебування делегації бюро у Вінниці.
Зустріч відбулася в рамках перемовин представників іноземної організації з владою області та міста – головою облдержадміністрації Миколою Джигою, міським головою Володимиром Гройсманом та Сергієм Татусяком.
Насамперед пан Еттер привітав Татусяка з обранням його на посаду очільника обласної Ради і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю, адже Швейцарське бюро вже 10 років впроваджує на Вінниччині свої проекти.
Сергій Татусяк подякував партнерам за матеріальну та просвітницьку допомогу вінничанам з боку Швейцарії і запевнив гостей, що влада створюватиме найсприятливіші умови для реалізації українсько-швейцарських проектів на теренах Вінниччини.
– Мені приємно, що співробітництво нашої області з бюро розширилося від конкретних проектів, – як-то водогони, трамваї чи освітлення – до глобальних проблем – таких, як децентралізації влади в Україні, – зазначив С.Татусяк.
Натомість Мануель Еттер зізнався, що проекти щодо реформування місцевого самоврядування до цього часу не були головними у діяльності бюро, адже вони вичікували сприятливого клімату в регіонах України.
– Ми не бачили активних дій з боку місцевих влад. Ми чекали, коли ради в регіонах почнуть діяти. Тепер бачимо, що час настав для спільної роботи в плані децентралізації влади, що наші дії не будуть односторонніми, а знайдуть підтримку в регіонах, – сказав Мануель Еттер.
Відтак сторони домовилися про окрему зустріч, яка буде присвячена обговоренню конкретних кроків співпраці обласної Ради та Швейцарського бюро співробітництва в Україні в сфері реформи місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 2 грудня 2010 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація