Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Швейцарці сприятимуть децентралізації влади в Україні Роздрукувати

Вінницькі самоврядці розпочнуть з себе

Голова обласної Ради Сергій Татусяк та директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Мануель Еттер домовилися про співпрацю в питаннях децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування. Про це сторони говорили 2 грудня під час перебування делегації бюро у Вінниці.
Зустріч відбулася в рамках перемовин представників іноземної організації з владою області та міста – головою облдержадміністрації Миколою Джигою, міським головою Володимиром Гройсманом та Сергієм Татусяком.
Насамперед пан Еттер привітав Татусяка з обранням його на посаду очільника обласної Ради і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю, адже Швейцарське бюро вже 10 років впроваджує на Вінниччині свої проекти.
Сергій Татусяк подякував партнерам за матеріальну та просвітницьку допомогу вінничанам з боку Швейцарії і запевнив гостей, що влада створюватиме найсприятливіші умови для реалізації українсько-швейцарських проектів на теренах Вінниччини.
– Мені приємно, що співробітництво нашої області з бюро розширилося від конкретних проектів, – як-то водогони, трамваї чи освітлення – до глобальних проблем – таких, як децентралізації влади в Україні, – зазначив С.Татусяк.
Натомість Мануель Еттер зізнався, що проекти щодо реформування місцевого самоврядування до цього часу не були головними у діяльності бюро, адже вони вичікували сприятливого клімату в регіонах України.
– Ми не бачили активних дій з боку місцевих влад. Ми чекали, коли ради в регіонах почнуть діяти. Тепер бачимо, що час настав для спільної роботи в плані децентралізації влади, що наші дії не будуть односторонніми, а знайдуть підтримку в регіонах, – сказав Мануель Еттер.
Відтак сторони домовилися про окрему зустріч, яка буде присвячена обговоренню конкретних кроків співпраці обласної Ради та Швейцарського бюро співробітництва в Україні в сфері реформи місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 2 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1187

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація