Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сільська громада у Калинівському районі виграла 11 конкурсів проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

Відвідуючи об’єкти соціально-культурного спрямування у селі Бережани Калинівського району, учасники Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради побували у місцевому Будинку культури. Нагадаємо, що в рамках розширеного засідання Координаційної ради йдеться про забезпечення сталого розвитку територіальних громад та їх об’єднань через реалізацію проектів обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Роботу місцевого Будинок культури забезпечує чотири працівники. Гордістю села є народний аматорський ансамбль «Берегиня» під керівництвом  С.В. Ломачевського. Учасниками гурту є жителі села Бережани.

– Ми беремо участь у обласному конкурсів проектів розвитку територіальних громад з 2011 року, – розповідає директор Будинку культури Наталія Колесник. – Виграли такі проекти: міжнародний проект «БІБЛІОМІСТ» та  «Впровадження енергоефективної системи опалення в сільському Будинку культури» (2012), «Дозвольте запросити Вас на сцену…» (2013), заміна покрівлі сільського Будинку культури «Дім без даху не буває!» (2016).

В Будинку культури  діє зала урочистої реєстрації шлюбів, концертна зала на 240 місць та сільська бібліотека.

– У нас є не тільки книжкові фонди, але й читацька зала, діє безкоштовний інтернет, ми організовуємо бібліомости, – говорить завідуюча бібліотекою Ольга Бойко.

– Намагаємось робити життя наших жителів комфортнішим, – додає Бережанський сільський голова Галина Фурман. – Наше село невелике, і бюджет невеликий, тому пишемо постійно проекти, завдяки яким маємо такий результат. Перший конкурс у 2011 року виграли з будівництва водопроводу. В наступні роки ще 11 конкурсів виграли. За такими конкурсами – наше майбутнє.

Повернутись Створено: 20 березня 2019 року, 12:15
Оновлено: 20 березня 2019 року, 13:04
Переглядів: 231

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація