Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сільська громада у Калинівському районі виграла 11 конкурсів проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

Відвідуючи об’єкти соціально-культурного спрямування у селі Бережани Калинівського району, учасники Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради побували у місцевому Будинку культури. Нагадаємо, що в рамках розширеного засідання Координаційної ради йдеться про забезпечення сталого розвитку територіальних громад та їх об’єднань через реалізацію проектів обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Роботу місцевого Будинок культури забезпечує чотири працівники. Гордістю села є народний аматорський ансамбль «Берегиня» під керівництвом  С.В. Ломачевського. Учасниками гурту є жителі села Бережани.

– Ми беремо участь у обласному конкурсів проектів розвитку територіальних громад з 2011 року, – розповідає директор Будинку культури Наталія Колесник. – Виграли такі проекти: міжнародний проект «БІБЛІОМІСТ» та  «Впровадження енергоефективної системи опалення в сільському Будинку культури» (2012), «Дозвольте запросити Вас на сцену…» (2013), заміна покрівлі сільського Будинку культури «Дім без даху не буває!» (2016).

В Будинку культури  діє зала урочистої реєстрації шлюбів, концертна зала на 240 місць та сільська бібліотека.

– У нас є не тільки книжкові фонди, але й читацька зала, діє безкоштовний інтернет, ми організовуємо бібліомости, – говорить завідуюча бібліотекою Ольга Бойко.

– Намагаємось робити життя наших жителів комфортнішим, – додає Бережанський сільський голова Галина Фурман. – Наше село невелике, і бюджет невеликий, тому пишемо постійно проекти, завдяки яким маємо такий результат. Перший конкурс у 2011 року виграли з будівництва водопроводу. В наступні роки ще 11 конкурсів виграли. За такими конкурсами – наше майбутнє.

Повернутись Створено: 20 березня 2019 року, 12:15
Оновлено: 20 березня 2019 року, 13:04
Переглядів: 284

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація