Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сільські голови Гайсинського району виборюють право на добровільне об’єднання Роздрукувати

10 квітня 17 сільських голів Гайсинського району на чолі з Гайсинським міським головою Анатолієм Гуком прибули до обласної Ради та облдержадміністрації відстояти право на добровільне об’єднання своєї територіальної громади.

Провівши всю необхідну процедуру щодо об’єднання, сільські голови забезпечили проведення громадських обговорень протягом 30 днів від дня надходження пропозиції щодо об’єднання. Після громадських обговорень пропозиція була подана до відповідних рад, в тому числі, й Гайсинської міської ради для винесення на сесію та надання згоди на об’єднання. З представників сільських і міської рад була створена спільна робоча група. Згідно із законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», обласна державна адміністрація протягом 10 днів з дня отримання проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад готує відповідний висновок.

6 березня відповідне звернення було направлене до ОДА, через місяць, 6 квітня, робоча група отримала висновок про необхідність доопрацювання рішення про об’єднання.

Зустріч з сільськими та міським головами провели перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. Депутати обласної Ради Владислав Рой і голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур долучились до обговорення питання щодо об’єднання територіальної громади в Гайсинському районі.

Після обговорення ситуації, що склалась, та з метою доопрацювання проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад, схваленого 21 сесією Гайсинської міської ради 7 скликання №1 від 03.03.2017 року», міська рада звернулась з офіційним листом до обласної Ради і облдержадміністрації про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Гайсинського району.

Повернутись Створено: 10 квітня 2017 року, 12:23 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація