Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сільські голови Гайсинського району виборюють право на добровільне об’єднання Роздрукувати

10 квітня 17 сільських голів Гайсинського району на чолі з Гайсинським міським головою Анатолієм Гуком прибули до обласної Ради та облдержадміністрації відстояти право на добровільне об’єднання своєї територіальної громади.

Провівши всю необхідну процедуру щодо об’єднання, сільські голови забезпечили проведення громадських обговорень протягом 30 днів від дня надходження пропозиції щодо об’єднання. Після громадських обговорень пропозиція була подана до відповідних рад, в тому числі, й Гайсинської міської ради для винесення на сесію та надання згоди на об’єднання. З представників сільських і міської рад була створена спільна робоча група. Згідно із законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», обласна державна адміністрація протягом 10 днів з дня отримання проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад готує відповідний висновок.

6 березня відповідне звернення було направлене до ОДА, через місяць, 6 квітня, робоча група отримала висновок про необхідність доопрацювання рішення про об’єднання.

Зустріч з сільськими та міським головами провели перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. Депутати обласної Ради Владислав Рой і голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур долучились до обговорення питання щодо об’єднання територіальної громади в Гайсинському районі.

Після обговорення ситуації, що склалась, та з метою доопрацювання проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад, схваленого 21 сесією Гайсинської міської ради 7 скликання №1 від 03.03.2017 року», міська рада звернулась з офіційним листом до обласної Ради і облдержадміністрації про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Гайсинського району.

Повернутись Створено: 10 квітня 2017 року, 12:23 Переглядів: 729

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація