11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сільські голови Гайсинського району виборюють право на добровільне об’єднання Роздрукувати

10 квітня 17 сільських голів Гайсинського району на чолі з Гайсинським міським головою Анатолієм Гуком прибули до обласної Ради та облдержадміністрації відстояти право на добровільне об’єднання своєї територіальної громади.

Провівши всю необхідну процедуру щодо об’єднання, сільські голови забезпечили проведення громадських обговорень протягом 30 днів від дня надходження пропозиції щодо об’єднання. Після громадських обговорень пропозиція була подана до відповідних рад, в тому числі, й Гайсинської міської ради для винесення на сесію та надання згоди на об’єднання. З представників сільських і міської рад була створена спільна робоча група. Згідно із законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», обласна державна адміністрація протягом 10 днів з дня отримання проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад готує відповідний висновок.

6 березня відповідне звернення було направлене до ОДА, через місяць, 6 квітня, робоча група отримала висновок про необхідність доопрацювання рішення про об’єднання.

Зустріч з сільськими та міським головами провели перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. Депутати обласної Ради Владислав Рой і голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур долучились до обговорення питання щодо об’єднання територіальної громади в Гайсинському районі.

Після обговорення ситуації, що склалась, та з метою доопрацювання проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад, схваленого 21 сесією Гайсинської міської ради 7 скликання №1 від 03.03.2017 року», міська рада звернулась з офіційним листом до обласної Ради і облдержадміністрації про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Гайсинського району.

Повернутись Створено: 10 квітня 2017 року, 12:23 Переглядів: 793

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація