Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сільські голови Мурованокуриловецького району відвідали Вінницю Роздрукувати

Продовжуються ознайомчі візити керівників органів місцевого самоврядування до Вінниці. Ініціатором та організатором заходу є Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування. Участь в ознайомчих візитах беруть представники тих районів Вінниччини, які найефективніше взаємодіють з Асоціацією  та громади яких активно і постійно комунікують з Асоціацією.

Обласний центр відвідали представники громад Мурованокуриловецького району. Першим об’єктом, який відвідали очільники громад стала Вінницька обласна Рада.  Їх привітали голова обласної Ради, голова Асоціації  Анатолій Олійник та  керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк.

– Якщо проаналізувати роботу самоврядних органів зі всієї області, то Мурованокуриловецький район є найорганізованішим та найактивнішим у співпраці з Асоціацією, – сказав Віктор Вікалюк у вітальному слові. – Сьогоднішній захід побудований у такому форматі, щоб вам було і корисно та пізнавально, і щоб ви поглянули на впроваджені у місті проекти, можливо щось перейняли б і для своїх  громад.

Анатолій Олійник привітав присутніх сільських голів Мурованокуриловецького району та додав, що Асоціація має декілька напрямів роботи, а організація ознайомчих візитів та кращих практик для перейняття досвіду – серед них. Тому варто користуватися усіма можливостями, комунікувати та долучатися до роботи.

– Робота Асоціації направлена на те, щоб максимально згуртувати представників органів місцевого самоврядування Вінниччини для спільного вирішення питань і проблем, які є в межах  їх повноважень. Велику роботу пророблено й в напрямку грантової діяльності. Нам декілька років назад говорили, що ВОАОМС не може брати участь в грантових конкурсах. Але ми довели, що Асоціація має право і може бути подавачем проектів на міжнародні конкурси. Результатом роботи є вже 12-й  міжнародний проект, який наразі реалізовується ВОАОМС. Це проект Еразмус+, який, до речі, має досить специфічні вимоги і який виграють лише кращі. Крім того, в штаті є група спеціалістів, які добре розуміються в написанні проектів та до яких ви можете звернутися за консультацією, – сказав Анатолій Дмитрович.

Крім того, Анатолій Олійник розповів про роботу Вінницької обласної Ради, наголосивши на тому, що її діяльність визнана найпрозорішою та найдемократичнішою в Україні.

Керівник Секретаріату в свою чергу коротко розповів про основні напрями роботи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, акцентувавши на роботі сайту Асоціації, моніторингу грантових проектів та юридичних консультаціях, які надає Секретаріат.

Далі за програмою для самоврядців Мурованокуриловецького району провели екскурсію Вінницею, показали роботу реабілітаційного центру для людей з обмеженими фізичними можливостями ГО ”Гармонія”. Сільські голови ознайомилися із роботою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Якушинецької ОТГ, а завершенням заходу стала екскурсія ставкою «Вервольф» у Стрижавці.

 

Повернутись Створено: 1 серпня 2019 року, 11:02
Оновлено: 1 серпня 2019 року, 11:06
Переглядів: 1049

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація