Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Сільські голови Мурованокуриловецького району відвідали Вінницю Роздрукувати

Продовжуються ознайомчі візити керівників органів місцевого самоврядування до Вінниці. Ініціатором та організатором заходу є Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування. Участь в ознайомчих візитах беруть представники тих районів Вінниччини, які найефективніше взаємодіють з Асоціацією  та громади яких активно і постійно комунікують з Асоціацією.

Обласний центр відвідали представники громад Мурованокуриловецького району. Першим об’єктом, який відвідали очільники громад стала Вінницька обласна Рада.  Їх привітали голова обласної Ради, голова Асоціації  Анатолій Олійник та  керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк.

– Якщо проаналізувати роботу самоврядних органів зі всієї області, то Мурованокуриловецький район є найорганізованішим та найактивнішим у співпраці з Асоціацією, – сказав Віктор Вікалюк у вітальному слові. – Сьогоднішній захід побудований у такому форматі, щоб вам було і корисно та пізнавально, і щоб ви поглянули на впроваджені у місті проекти, можливо щось перейняли б і для своїх  громад.

Анатолій Олійник привітав присутніх сільських голів Мурованокуриловецького району та додав, що Асоціація має декілька напрямів роботи, а організація ознайомчих візитів та кращих практик для перейняття досвіду – серед них. Тому варто користуватися усіма можливостями, комунікувати та долучатися до роботи.

– Робота Асоціації направлена на те, щоб максимально згуртувати представників органів місцевого самоврядування Вінниччини для спільного вирішення питань і проблем, які є в межах  їх повноважень. Велику роботу пророблено й в напрямку грантової діяльності. Нам декілька років назад говорили, що ВОАОМС не може брати участь в грантових конкурсах. Але ми довели, що Асоціація має право і може бути подавачем проектів на міжнародні конкурси. Результатом роботи є вже 12-й  міжнародний проект, який наразі реалізовується ВОАОМС. Це проект Еразмус+, який, до речі, має досить специфічні вимоги і який виграють лише кращі. Крім того, в штаті є група спеціалістів, які добре розуміються в написанні проектів та до яких ви можете звернутися за консультацією, – сказав Анатолій Дмитрович.

Крім того, Анатолій Олійник розповів про роботу Вінницької обласної Ради, наголосивши на тому, що її діяльність визнана найпрозорішою та найдемократичнішою в Україні.

Керівник Секретаріату в свою чергу коротко розповів про основні напрями роботи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, акцентувавши на роботі сайту Асоціації, моніторингу грантових проектів та юридичних консультаціях, які надає Секретаріат.

Далі за програмою для самоврядців Мурованокуриловецького району провели екскурсію Вінницею, показали роботу реабілітаційного центру для людей з обмеженими фізичними можливостями ГО ”Гармонія”. Сільські голови ознайомилися із роботою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Якушинецької ОТГ, а завершенням заходу стала екскурсія ставкою «Вервольф» у Стрижавці.

 

Повернутись Створено: 1 серпня 2019 року, 11:02
Оновлено: 1 серпня 2019 року, 11:06
Переглядів: 1347

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація