24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сільські голови Мурованокуриловецького району відвідали Вінницю Роздрукувати

Продовжуються ознайомчі візити керівників органів місцевого самоврядування до Вінниці. Ініціатором та організатором заходу є Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування. Участь в ознайомчих візитах беруть представники тих районів Вінниччини, які найефективніше взаємодіють з Асоціацією  та громади яких активно і постійно комунікують з Асоціацією.

Обласний центр відвідали представники громад Мурованокуриловецького району. Першим об’єктом, який відвідали очільники громад стала Вінницька обласна Рада.  Їх привітали голова обласної Ради, голова Асоціації  Анатолій Олійник та  керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк.

– Якщо проаналізувати роботу самоврядних органів зі всієї області, то Мурованокуриловецький район є найорганізованішим та найактивнішим у співпраці з Асоціацією, – сказав Віктор Вікалюк у вітальному слові. – Сьогоднішній захід побудований у такому форматі, щоб вам було і корисно та пізнавально, і щоб ви поглянули на впроваджені у місті проекти, можливо щось перейняли б і для своїх  громад.

Анатолій Олійник привітав присутніх сільських голів Мурованокуриловецького району та додав, що Асоціація має декілька напрямів роботи, а організація ознайомчих візитів та кращих практик для перейняття досвіду – серед них. Тому варто користуватися усіма можливостями, комунікувати та долучатися до роботи.

– Робота Асоціації направлена на те, щоб максимально згуртувати представників органів місцевого самоврядування Вінниччини для спільного вирішення питань і проблем, які є в межах  їх повноважень. Велику роботу пророблено й в напрямку грантової діяльності. Нам декілька років назад говорили, що ВОАОМС не може брати участь в грантових конкурсах. Але ми довели, що Асоціація має право і може бути подавачем проектів на міжнародні конкурси. Результатом роботи є вже 12-й  міжнародний проект, який наразі реалізовується ВОАОМС. Це проект Еразмус+, який, до речі, має досить специфічні вимоги і який виграють лише кращі. Крім того, в штаті є група спеціалістів, які добре розуміються в написанні проектів та до яких ви можете звернутися за консультацією, – сказав Анатолій Дмитрович.

Крім того, Анатолій Олійник розповів про роботу Вінницької обласної Ради, наголосивши на тому, що її діяльність визнана найпрозорішою та найдемократичнішою в Україні.

Керівник Секретаріату в свою чергу коротко розповів про основні напрями роботи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, акцентувавши на роботі сайту Асоціації, моніторингу грантових проектів та юридичних консультаціях, які надає Секретаріат.

Далі за програмою для самоврядців Мурованокуриловецького району провели екскурсію Вінницею, показали роботу реабілітаційного центру для людей з обмеженими фізичними можливостями ГО ”Гармонія”. Сільські голови ознайомилися із роботою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Якушинецької ОТГ, а завершенням заходу стала екскурсія ставкою «Вервольф» у Стрижавці.

 

Повернутись Створено: 1 серпня 2019 року, 11:02
Оновлено: 1 серпня 2019 року, 11:06
Переглядів: 1186

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація