Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сільські голови Погребищенського району переймали досвід кращих практик Роздрукувати

З метою  поширення кращих практик та корисних ініціатив для органів місцевого самоврядування, спрямованих на розвиток територіальних громад області, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування продовжує практику проведення ознайомчих візитів до міста Вінниця, яка була започаткована ще минулого року.

9 серпня обласний центр відвідали представники органів місцевого самоврядування Погребищенського району. В сесійній залі обласної Ради їх зустрічали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та  керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк.

Очільників громад привітав керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк. Він наголосив, що зустрічі у такому форматі  дають можливість змінити середовище, побачити звичні речі та місця під іншим кутом.

– Сьогодні ви ознайомитеся з новим досвідом і з новими практиками, які зможете застосовувати у своїх громадах, адже, лише при  двосторонньому зв’язку, ми зможемо ефективно працювати і добиватися позитивних результатів – зазначив Віктор Васильович.

Керівник Секретаріату коротко розповів керівникам громад Погребищенського району про роботу Асоціації, зокрема, у напрямі залучення ресурсів у громади, проведення навчальних семінарів, нарад та зустрічей, про грантову діяльність ВОАОМС, а також про роботу сайту Асоціації та інших засобів комунікації.

Вітаючи гостей від імені голови обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника, Михайло Кременюк розповів про склад обласної Ради та обговорив с головами подальший хід реформ і плани на майбутнє.

Після офіційного прийому керівництвом області, для делегації Погребищенського району провели екскурсію Вінницею, під час якої  гід розповів про основні історичні події з життя міста, ознайомив з головними історичними персонами, які проживали в місті та мали значний вплив на формування сучасної Вінниччини.

Не менш  цікавим виявився візит до  ГО «Гармонія» (для людей з обмеженими фізичними можливостями). Працівники громадської організації провели екскурсію Центром та ознайомили зі своїми основними напрямами роботи.

В другій половині дня представників органів місцевого самоврядування Погребищенського району ознайомили із роботою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Якушинецької ОТГ.

Повернутись Створено: 12 серпня 2019 року, 16:32 Переглядів: 984

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація