Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сільські голови Погребищенського району переймали досвід кращих практик Роздрукувати

З метою  поширення кращих практик та корисних ініціатив для органів місцевого самоврядування, спрямованих на розвиток територіальних громад області, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування продовжує практику проведення ознайомчих візитів до міста Вінниця, яка була започаткована ще минулого року.

9 серпня обласний центр відвідали представники органів місцевого самоврядування Погребищенського району. В сесійній залі обласної Ради їх зустрічали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та  керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк.

Очільників громад привітав керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк. Він наголосив, що зустрічі у такому форматі  дають можливість змінити середовище, побачити звичні речі та місця під іншим кутом.

– Сьогодні ви ознайомитеся з новим досвідом і з новими практиками, які зможете застосовувати у своїх громадах, адже, лише при  двосторонньому зв’язку, ми зможемо ефективно працювати і добиватися позитивних результатів – зазначив Віктор Васильович.

Керівник Секретаріату коротко розповів керівникам громад Погребищенського району про роботу Асоціації, зокрема, у напрямі залучення ресурсів у громади, проведення навчальних семінарів, нарад та зустрічей, про грантову діяльність ВОАОМС, а також про роботу сайту Асоціації та інших засобів комунікації.

Вітаючи гостей від імені голови обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника, Михайло Кременюк розповів про склад обласної Ради та обговорив с головами подальший хід реформ і плани на майбутнє.

Після офіційного прийому керівництвом області, для делегації Погребищенського району провели екскурсію Вінницею, під час якої  гід розповів про основні історичні події з життя міста, ознайомив з головними історичними персонами, які проживали в місті та мали значний вплив на формування сучасної Вінниччини.

Не менш  цікавим виявився візит до  ГО «Гармонія» (для людей з обмеженими фізичними можливостями). Працівники громадської організації провели екскурсію Центром та ознайомили зі своїми основними напрямами роботи.

В другій половині дня представників органів місцевого самоврядування Погребищенського району ознайомили із роботою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Якушинецької ОТГ.

Повернутись Створено: 12 серпня 2019 року, 16:32 Переглядів: 1046

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація