Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сільські спортивні ігри триватимуть у Вінниці два дні Роздрукувати

2 вересня розпочалися фінальні змагання обласних сільських спортивних ігор Вінниччини 2016 року, присвячених 25-річчю Незалежності України серед команд сільських та селищних територіальних громад. В нинішніх змаганнях, які проходять на базі товариства «Колос», взяли участь представники сільських та селищних рад, передових колективів сільськогосподарських підприємств області. Нагадаємо, що переможцями спортивних ігор попередніх років були: чотири роки поспіль - 2009, 2010, 2011, 2012 – Височанська сільська рада Томашпільського району, 2013, 2014 та 2015 – спортсмени Северинівської сільської ради Жмеринського району.

Привітати учасників спортивних змагань прибули перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова постійної комісії з питань бюджету та обласних програм обласної Ради Геннадій Мазур, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський та члени організаційного комітету: голова Вінницької обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України Сергій Татусяк, голова обласної профспілки працівників АПК Степан Нешик і голова Вінницького регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, сільський голова села Станіславчик Жмеринського району Володимир Перепечай.

Право підняти державний прапор України отримали капітан та тренер жіночої волейбольної команди села Северинівка. Після підняття прапора, присутні на заході, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українців, які виконували свій військовий обов’язок на сході України.

– Жителі ваших сільських та селищних територіальних громад надали вам свою підтримку та вірять у вашу перемогу, - звернулась до спортсменів перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська. - Сподіваюсь, що учасники зроблять усе можливе, щоб показати свою майстерність та досконалість у видах спорту, в яких поєднується талант, витримка і професіоналізм. Бажаю кожному з вас привезти з нинішніх змагань призові місця та кубки.

Під час урочистої частини відкриття фінальних змагань Людмила Щербаківська, Ігор Івасюк і Сергій Татусяк нагородили переможців підсумкових ігор серед збірних команд райрад «Колос». Перше місце виборола Гайсинська районна організація (голова Микола Тимошенко), друге місце посіла Жмеринська районна організація (голова Василь Марчук), а третє  виборола Калинівська районна організація (голова Анатолій Скічко).

Нагородження переможців та призерів за підсумками обласних сільських спортивних ігор Вінниччини серед команд 25 команд сільських та селищних територіальних громад області відбудеться 4 вересня. Фінальні змагання сільських спортивних ігри пройдуть у Маріуполі.

 

Повернутись Створено: 3 вересня 2016 року, 13:20 Переглядів: 987

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація