Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сільський голова села Снітків Мурованокуриловецького району ділився з колегами досвідом залучення інвестицій Роздрукувати

            За ініціативи депутата Вінницької обласної Ради Лариси Білозір сільські голови Тростянецького, Бершадського, Гайсинського та Теплицького районів відвідали село Снітків Мурованокуриловецького району Вінницької області, де своїм досвідом із залучення інвестицій та створення робочих місць ділився сільський голова Віктор Ольшевський. Йому вдалося залучити в село 20 млн. грн. інвестицій на створення ягідних кооперативів, таким чином створивши понад 200 додаткових робочих місць. Зокрема, інвестором став вінничанин Сергій Українець.

         Сільський голова розповів, що тепер в селі роботи вистачає усім.

         - Ми маємо 160 га саду, 14 га приватних садів, 20 га малини, 14 га лохини і 10 га полуниці - сказав Віктор Ольшевський. - Крім того, на фермерських землях посаджено 13 га вишні.

         Подумали в селі і над збутом своєї продукції. У Вінниці інвестор збудував холодильний комплекс з системою глибокої заморозки ягід загальною місткість 1,5 тис тонн. Це дозволяє мінімізувати ризики та гарантує збут і прибутковість ягідного виробництва.

         За словами сільського голови,  це тільки початок.

         - Ми маємо резерви для  розширення, - продовжує Ольшевський. - Плануємо насаджувати горобину. Це лікарська ягода і вона буде користуватися попитом не менш за малину чи полуницю. Також плануємо знайти можливість засадити 100 га вишнею. Ми порахували, аби обробити кожен гектар дерев вишні, необхідно 20 працівників, а це ще додаткових 2 тисячі робочих місць.

        Яскравим підтвердженням розвитку цього села є те, що в 2015 році в сільському садочку було 26 діток, цього року їх вже 52 і для усіх охочих не вистачає місць. При річному бюджеті села близько 400 тисяч гривень, яких не вистачає на усі потреби села, сільський голова завдяки виграному гранту у сумі 1,4 млн грн, провів на селі водогін.

         Ще одним дуже цікавим надбанням Сніткова є піролізний котел обдувного типу. Йому вдається за короткий період обігрівати великі приміщення. Оскільки його змайстрував своїми руками сам сільський голова, він і поділився своїм досвідом з присутніми.

         Ініціатор поїздки, депутат Лариса Білозір, зазначила, що досягнення села Снітків та його голови є яскравим прикладом, коли люди своїми силами роблять своє життя кращим, не чекаючи ні від кого допомоги.

         - Це має стати прикладом, як потрібно боротися за розвиток своєї землі, створювати хороші умови для життя людей, щоб люди не тікали з сіл, а хотіли повертатися, бо там їх можуть забезпечити роботою та достойним рівнем життя, - наголосила депутат.

 

Повернутись Створено: 17 травня 2016 року, 11:00 Переглядів: 4689

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація