Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Сільським амбулаторіям передають спецавтомобілі Роздрукувати

Амбулаторії сімейної медицини громад Вінницької області отримають 18 автомобілів Renault Duster. Із 2020 року автомобілі перебували в оперативному управлінні Авторемонтної бази закладів охорони здоров’я. На сесії 30 липня депутати обласної Ради підтримали рішення, яким автівки передають у власність територіальним громадам.  Відповідно до ухваленого рішення:

Оратівській територіальній громаді передано 4 авто  – для Медівської, Новоживотівської, Фронтівської й Оратівської амбулаторій.

До  Мурафської територіальної громади передають 2 автомобілі – для Пеньківської та Михайлівської амбулаторій.

Жмеринська міська територіальна громада отримує 3 машини – для Носківської, Мартинівської та Браїлівської амбулаторій.

Тростянецькій селищній територіальній громаді  передається 2 автомобілі – для Ілляшівської та Четвертинівської амбулаторій.

Вінницька міська територіальна громада  отримає 3 спецавтомобілі – для Гавришівської, Писарівської та Вінницько-Хутірської  амбулаторій.

Стрижавська територіальна громада отримає автомобілі – для Стрижавської,  Сосонської та  Мізяківсько-Хутірської амбулаторій.

Одне спецавто передається до Уладівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Усі спецавтомобілі Renault Duster 2020 року випуску. Автомобілі придбані коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості. У 2018-2020 роках на Вінницьку область виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам  на придбання 155 одиниць службового автотранспорту для   амбулаторій загальної практики сімейної медицини на суму 77,5 млн грн, співфінансування з місцевих бюджетів - 7,8 млн грн.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Повернутись Створено: 30 липня 2021 року, 11:28

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація