Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада передала у власність Міністерства оборони України шпиталь ветеранів

    Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни з комунальної власності переходить у державну – Міністерству оборони. На позачерговій сесії обласної Ради, 30 вересня, депутати підтримали рішення «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у державну власність для задоволенн ....

  • Обласна рада провела чергову сесію

    Чергова 29 сесія Вінницької обласної Ради 8 скликання відбулася 30 вересня. Депутати розглянули 10 питань порядку денного. Більшість із них стосувалася приймання, передачі та оренди майна. Депутати проголосували за безоплатну передачу чотирьох спеціалізованих автомобілів Renault Duster Duster Погребищенській міській територіальній громаді для С ....

  • Обираємо назву обласної універсальної наукової бібліотеки – голосування триватиме по 12 жовтня

    Проводиться вивчення громадської думки щодо присвоєння імені Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці. Наприкінці липня найбільша обласна книгозбірня Вінниччини позбулася імені російського вченого К.А.Тімірязєва. Відповідне рішення ухвалили депутати на 27-й сесії обласної Ради. Крім того, була врахована думка колективу закладу та ре ....

Сімֹ’ї учасників бойових дій Шаргородської громади отримали продуктові набори від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Роздрукувати

4 травня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий побував у Шаргородській міській територіальній громаді. Разом з міським головою Володимиром Барецьким та секретарем міської ради Катериною Кедик він зустрівся з керівниками 9 старостинських округів громади.

–  За нашим спільним розпорядженням, моїм і Вінницького міського голови Сергія Моргунова, був створений Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб. Така координація зусиль дозволяє більш оперативно формувати і відповідати на потреби. Штаб очолив Володимир Гройсман, він тут, на Вінниччині. Робота ведеться уже понад 50 днів, – зазначив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий – Ми створили колцентр, який постійно моніторить ситуацію на місцях, систематизує питання, туди може подзвонити будь-хто, у кого є у цьому необхідність. На сьогодні через координаційний гуманітарний штаб уже сформовано і відправлено понад 600 тонн гуманітарної допомоги на території міст і областей України.

Голова обласної Ради розповів, що продукти, як нині отримує Шаргородська громада, сформовані завдяки гуманітарній допомозі Швейцарії, з якою місто Вінниця співпрацює давно.

– Вони відгукнулися і надали дуже потужні об’єми допомоги. Це дозволило сформувати допомогу не тільки для переселенців або тих, хто на сході, а й для жителів Вінниччини, які її потребують. У пакунках – також частина і вінницької продукції, – каже Вячеслав Соколовий.

Від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Шаргородщина отримала цукор, муку, крупи, олію, сухе молоко, консерви. Шаргородський міський голова Володимир Барецький зазначив, що цю допомогу отримають родини воїнів, які захищають Україну від російського агресора.

– Дякую, ви робите добру справу, – сказав Володимир Барецький. –  Ми розподілили продукти між сім’ями учасників бойових дій, які призвані сьогодні, а також між тими учасниками бойових дій, які воювали. Її отримають близько 680 жителів нашої громади. Уже до вечора вони будуть доставлені адресно.

Володимир Барецький також повідомив, що напередодні Великодня силами громади сформували і надали допомогу переселенцям, які нині оселилися на Шаргородщині. На сьогодні у цій громаді проживає близько 2,5 тисяч переселенців, а з початку бойових дій тут прихистили понад 8 тисяч людей.

Секретар Шаргородської міської ради Катерина Кедик зауважила, що робота Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – це не тільки допомога, це координація зусиль і комплексне вирішення проблем.

– Дякуємо за те, що підставляють плече допомоги громадам, і не тільки за це, а й за розуміння проблем, – зазначила Катерина Кедик. – Завжди можна порадитися, зателефонувати, окреслити проблему і знайти можливість її вирішення. Дякуємо за цю допомогу, яку передав гуманітарний штаб. Але тут важлива ще й увага. Адже ми бачимо, що зараз немає такого регіону в Україні, який би не був під прицілом ворога.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий подякував жителям Шаргородської громади, які допомагають захисникам на фронті, внутрішньо переміщеним особам і один одному.

– Знаю, що аграрії мають свій фронт – посівна, і тут не просто. Водночас вони теж не стоять осторонь, допомагають у забезпеченні Збройних сил. І так кожен. Думаю, що разом ми справимося з різними викликами, – зауважив Вячеслав Соколовий. – Дякую Шаргородському міському голові Володимиру Барецькому за чітку організацію роботи та вміння обʼєднувати людей. Дякую усім  жителям громади, які долучились до формування пакунків та постійно допомагають у волонтерських центрах.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 4 травня 2022 року, 16:48

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація