Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сім книг буде видано додатково за кошти обласного бюджету Роздрукувати

В Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулося чергове засідання експертної ради з питань видання творів місцевих авторів.

Згідно з попереднім розподілом коштів з обласного бюджету в рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки, було виділено 1 млн грн.

З 62 поданих на розгляд експертної ради книг шляхом голосування було відібрано 31.

За результатами проведених тендерних процедур залишок коштів з видання склав близько 200 тис грн. Таким чином, члени експертної ради вирішили додатково відібрати книги.

Кожний учасник експертної ради визначився з певним виданням із запропонованого переліку. Рейтинговим голосуванням було відібрано наступні твори: Н.Поклад «Голос літа», Н.Погребняк «Чарівна скриня», М.Школьний «Цікава розмова», О.Попенко «Митці Вінниччини», І.Малюта «Роївня», О.Горобець «Рясні вишні Джурина» та П.Ткачук «Уладівка».

Завдяки електронній системі закупівель PROZORRO будуть визначені підприємства, що надрукують згадані твори.

Видані твори розподіляються серед бібліотек і навчальних закладів області. Частина книг залишаються, як презентаційна продукція для гостей,  іноземних делегацій та виставок.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  Світлана Василюк поінформувала про те, що протягом 1-2 листопада в обласному ляльковому театрі проходитиме книжковий фестиваль «VinBookFest».

Повернутись Створено: 31 жовтня 2019 року, 15:00 Переглядів: 269

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація