Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сім книг буде видано додатково за кошти обласного бюджету Роздрукувати

В Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулося чергове засідання експертної ради з питань видання творів місцевих авторів.

Згідно з попереднім розподілом коштів з обласного бюджету в рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки, було виділено 1 млн грн.

З 62 поданих на розгляд експертної ради книг шляхом голосування було відібрано 31.

За результатами проведених тендерних процедур залишок коштів з видання склав близько 200 тис грн. Таким чином, члени експертної ради вирішили додатково відібрати книги.

Кожний учасник експертної ради визначився з певним виданням із запропонованого переліку. Рейтинговим голосуванням було відібрано наступні твори: Н.Поклад «Голос літа», Н.Погребняк «Чарівна скриня», М.Школьний «Цікава розмова», О.Попенко «Митці Вінниччини», І.Малюта «Роївня», О.Горобець «Рясні вишні Джурина» та П.Ткачук «Уладівка».

Завдяки електронній системі закупівель PROZORRO будуть визначені підприємства, що надрукують згадані твори.

Видані твори розподіляються серед бібліотек і навчальних закладів області. Частина книг залишаються, як презентаційна продукція для гостей,  іноземних делегацій та виставок.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  Світлана Василюк поінформувала про те, що протягом 1-2 листопада в обласному ляльковому театрі проходитиме книжковий фестиваль «VinBookFest».

Повернутись Створено: 31 жовтня 2019 року, 15:00 Переглядів: 482

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація