Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сім проектів рішень розглянули на засіданні постійної комісії Роздрукувати

19 лютого під головуванням Андрія Мельника відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва,  розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

У її роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук,  голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, голова постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков та депутат обласної Ради Юрій Яремчук, представники Департаменту фінансів облдержадміністрації, управління дорожнього господарства облдержадміністрації, департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації та інші.

Керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко презентувала проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік», у якому зазначила, що робота обласної Ради базується на законності, демократичності та колегіальності, основним і базовим пріоритетом якої є прозорість та відкритість  діяльності обласної Ради. Члени постійної комісії одноголосним рішенням  підтримали річний звіт голови обласної Ради за 2018 рік.

Також рішення члени постійної комісії ухвалили проект рішення «Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2019 рік» та план роботи постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

Всього на засіданні постійної комісії було розглянуто сім проектів рішень обласної Ради, зокрема:

– «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік».

– «Про надання згоди на проведення будівельних робіт об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області у разі здійснення реконструкції, реставрації, капітального ремонту».

– «Про внесення змін до рішення 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 703 «Про обласний бюджет на 2019 рік».

– «Про внесення змін та доповнень до Регіональної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Вінницькій області на період до 2022 року, затвердженою рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 715.

– «Про внесення змін та доповнень до Регіональної програми розвитку автомобільних доріг у Вінницькій області на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 714»

– «Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2019 рік»

– Про внесення змін до Положення про геоінформаційний центр управління розвитком та містобудівний кадастр Вінницької області, затвердженого рішенням 27 сесії обласної Ради 5 скликання від 10 грудня 2009 року № 902.

Повернутись Створено: 19 лютого 2019 року, 17:32
Оновлено: 19 лютого 2019 року, 17:41
Переглядів: 281

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація