Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Сім проектів рішень розглянули на засіданні постійної комісії Роздрукувати

19 лютого під головуванням Андрія Мельника відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва,  розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

У її роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук,  голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, голова постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков та депутат обласної Ради Юрій Яремчук, представники Департаменту фінансів облдержадміністрації, управління дорожнього господарства облдержадміністрації, департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації та інші.

Керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко презентувала проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік», у якому зазначила, що робота обласної Ради базується на законності, демократичності та колегіальності, основним і базовим пріоритетом якої є прозорість та відкритість  діяльності обласної Ради. Члени постійної комісії одноголосним рішенням  підтримали річний звіт голови обласної Ради за 2018 рік.

Також рішення члени постійної комісії ухвалили проект рішення «Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2019 рік» та план роботи постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

Всього на засіданні постійної комісії було розглянуто сім проектів рішень обласної Ради, зокрема:

– «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік».

– «Про надання згоди на проведення будівельних робіт об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області у разі здійснення реконструкції, реставрації, капітального ремонту».

– «Про внесення змін до рішення 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 703 «Про обласний бюджет на 2019 рік».

– «Про внесення змін та доповнень до Регіональної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Вінницькій області на період до 2022 року, затвердженою рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 715.

– «Про внесення змін та доповнень до Регіональної програми розвитку автомобільних доріг у Вінницькій області на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 714»

– «Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2019 рік»

– Про внесення змін до Положення про геоінформаційний центр управління розвитком та містобудівний кадастр Вінницької області, затвердженого рішенням 27 сесії обласної Ради 5 скликання від 10 грудня 2009 року № 902.

Повернутись Створено: 19 лютого 2019 року, 17:32
Оновлено: 19 лютого 2019 року, 17:41
Переглядів: 317

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація