Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сім проектів рішень розглянули на засіданні постійної комісії Роздрукувати

19 лютого під головуванням Андрія Мельника відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва,  розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

У її роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук,  голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, голова постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков та депутат обласної Ради Юрій Яремчук, представники Департаменту фінансів облдержадміністрації, управління дорожнього господарства облдержадміністрації, департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації та інші.

Керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко презентувала проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік», у якому зазначила, що робота обласної Ради базується на законності, демократичності та колегіальності, основним і базовим пріоритетом якої є прозорість та відкритість  діяльності обласної Ради. Члени постійної комісії одноголосним рішенням  підтримали річний звіт голови обласної Ради за 2018 рік.

Також рішення члени постійної комісії ухвалили проект рішення «Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2019 рік» та план роботи постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

Всього на засіданні постійної комісії було розглянуто сім проектів рішень обласної Ради, зокрема:

– «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік».

– «Про надання згоди на проведення будівельних робіт об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області у разі здійснення реконструкції, реставрації, капітального ремонту».

– «Про внесення змін до рішення 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 703 «Про обласний бюджет на 2019 рік».

– «Про внесення змін та доповнень до Регіональної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Вінницькій області на період до 2022 року, затвердженою рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 715.

– «Про внесення змін та доповнень до Регіональної програми розвитку автомобільних доріг у Вінницькій області на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 714»

– «Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2019 рік»

– Про внесення змін до Положення про геоінформаційний центр управління розвитком та містобудівний кадастр Вінницької області, затвердженого рішенням 27 сесії обласної Ради 5 скликання від 10 грудня 2009 року № 902.

Повернутись Створено: 19 лютого 2019 року, 17:32
Оновлено: 19 лютого 2019 року, 17:41
Переглядів: 251

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація