Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сім шкіл отримали нові комп’ютери Роздрукувати

Нещодавно депутат обласної Ради Олександр Масленніков завітав у Бохоницьку СЗШ І-ІІІ ст. та Ксаверівську СЗШ І ст., аби побачити, як працюють комп’ютери, які отримали заклади за його сприяння.

Техніка була передана Україні для навчальних закладів згідно з освітньою міжурядовою програмою між Україною та Китайською Народною Республікою  задля підтримки освіти та науки у нашій державі на Україні. За рахунок бюджетних коштів на комп’ютери встановлено ліцензійні версії операційної системи Microsoft Windows, пакети офісного програмного забезпечення Microsoft Office та Антивірусне програмне забезпечення. Розподіл персональних комп’ютерів d Україні здійснювався пропорційно до кількості учнів у кожному з регіонів.

- А от на рівні області потрібно було докласти зусиль аби ці комп’ютери отримали саме школи мого виборчого округу, - розповідає Олександр Масленніков. - Як тільки я дізнався про цю міжурядову програму, одразу почав активно діяти, поки не отримав підтвердження, що заклади отримають комп’ютери. Майже кожна школа сьогодні потребує сучасної техніки, а деякі з тих, що отримали, взагалі не мали. Наприклад, школи у селах  Ксаверівка і Лисогора. Тож я задоволений, що нові сучасні комп’ютери отримали всі. Хочу зауважити, що завдяки моїй наполегливості із 53 ПК виділених на Вінницький район, навчальні заклади мого виборчого округу отримали - 37.

- Останні ПК ми отримували від держави ще 2005 року, як ви розумієте, за цей час вони вже морально застаріли, деякі вийшли з ладу, - каже директор Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. Галина Пащенко. - Ми постійно звертались в усі інстанції, але марно. Тож 140 учнів працювали на п’яти старих приладах. Минулого року Олександр Масленніков подарував закладу ноутбук, а вже цьогоріч за його сприяння школа отримала сім персональних комп’ютерів. Вони вже встановлені та учні мають змогу на них працювати. Хочу наголосити, що на нашу кількість учнів потрібна ще техніка. Але ми дуже вдячні за сприяння депутату, адже якби він не потурбувався, хто знає, чи отримали б ми їх.

А от у Ксаверівському навчальному закладі взагалі не було жодного комп’ютера, який би виділила держава.

- Минулоріч ми за кошти батьківського комітету придбали один ПК, коли було вкрай необхідно, вчителям доводилось приносити власні, ось так і працювали, - розповідає директор школи Оксана Слободянюк. - Завдяки Олександру Масленнікову ми отримали чотири комп’ютери, відтепер наші діти матимуть змогу повноцінно вивчати предмети.

Перебуваючи у Ксаверівці, депутат завітав і до місцевого ДНЗ «Росинка», аби поспілкуватись із керівником Наталею Цвігун та дізнатись про потреби закладу. Вона була приємно здивована, що Олександр Георгійович відвідав садочок, повідомила про аналогічну проблему - відсутність комп’ютера, який вкрай необхідний задля забезпечення якісного навчального процесу та організації свят. Депутат пообіцяв вирішити цю проблему.

Також нещодавно отримали нову техніку: Медвежовушківська СЗШ І-ІІІ ст. (6 шт.), Некрасівська ЗОШ І-ІІІ ст. (6 шт.), Пултівецька СЗШ І-ІІІ ст. (5 шт.), Ільківська ЗОШ І-ІІ ст. (5 шт.), Лисогірська СЗШ І ст. (4 шт.).

Джерело: Вінницька районна газета «Подільська зоря»

Повернутись Створено: 14 лютого 2017 року, 11:12 Переглядів: 757

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація