Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сім учнів шкіл області отримали сертифікати ЗНО зі 200 балами Роздрукувати

 Про підсумки розвитку освіти області у 2015-2016 навчальному році та завдання на 2016-2017 навчальний рік говорили під час щорічної серпневої педагогічної конференції, яка пройшла 26 серпня. В засіданні взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, директор Інституту модернізації змісту освіти Юрій Завалевський,  голова профспілки працівників освіти і науки Вінницької області Сергій Пугачов, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович. Також присутніми були директори коледжів, технікумів, професійно-технічних навчальних закладів, керівники органів управління освіти райдержадміністрацій, міських рад, заступники голів районних державних адміністрацій, міських рад, директори шкіл, керівники дошкільних навчальних закладів, а також батьківська громадськість.

         Засідання розпочав заступник голови облдержадміністрації - директор Департаменту освіти і науки Ігор Івасюк. У своєму виступі розповів про те, що Міністерством освіти і науки України розроблено проект змін до Закону України «Про дошкільну освіту», які розширять можливості створення дошкільних навчальних закладів різних форм власності і допоможуть диверсифікувати мережу дошкільних навчальних закладів.

         Оновлений Санітарний регламент дозволить розвиватися і приватній дошкільній освіті, створювати заклади в житловому фонді та за спрощеною системою відкривати альтернативні заклади.

         Увагу звернув на те, що в дошкільних закладах області в 2015 році відновлено роботу 10 дошкольно-навчальних закладів, відкрито 16 груп у діючих, створено 860 місць. У 2016 році, за сім місяців відкрито чотири додаткових групи у діючих ДНЗ та чотири ДНЗ у складі НВК, всього на 205 місць. На кінець 2016 року планується створити більше 1100 місць для дошкільнят.

            Мова також йшла і про загальну середню освіту.

         - У новому навчальному році в області діятиме 877 загальноосвітніх навчальних закладів, - зауважив Ігор Дмитрович. – 1 вересня за парти сядуть 17 598 першокласників, із них 7 135 в сільській місцевості. Станом на сьогодні до десятого класу подано 7 540 заяв.

         Стосовно опорних шкіл, то станом на 25 серпня 2016 року сформовано 132 освітні округи. Попередньо визначено 150 опорних шкіл та 14 таких закладів вже офіційно оформлені.

         В області придбано 9 автобусів за кошти освітньої субвенції.

         За попередній навчальний рік вручено 7916 документів про освіту випускникам 11 класів. З яких 360 – нагороджено золотими медалями та 248 учнів – срібними медалями. Зовнішнє незалежне оцінювання в 2016 році пройшли 10 368 осіб. Видано 7 сертифікатів із 200 балами.

         В області функціонує 46 вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку з 147 спеціальностей.

         У  126 школах області замінено  2614 вікон на загальну суму 14494,5 тис. грн., у семи школах області утеплено фасади, в 24 – утеплено та відремонтовано дахи на суму 5666,7 тис. грн., у 19 замінено котли та модернізовано системи опалення 4747,4 тис. грн., відремонтовано 0,8 кілометрів теплових мереж, сума робіт склала 3200,0 тис. грн. На суму 28551 тис. грн. здійснено поточні ремонти, оновлення меблів та шкільного інвентарю.

         У 14 школах на суму 7 млн.970,7 тис. грн. завершено роботи стосовно дооснащення газових котелень котлами, які працюють на альтернативних видах палива.

         Також в своєму виступі Ігор Івасюк окреслив основні пріоритети в напрямку розвитку освіти області на 2016-2017 навчальний рік.

         Також перед присутніми виступив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

           - Маю за честь, шановні освітяни, напередодні початку нового навчального року привітати вас, - зауважив Анатолій Дмитрович. - Хочу насамперед подякувати вам за вашу нелегку, але благородну роботу. Ви вірні звання вчителя, адже якщо вчитель, то це вже назавжди.

Анатолій Дмитрович побажав також хороших учнів, гарних результатів та Божого благословення в усьому.

В рамках конференції освітянам було вручено Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації, а також 16 педагогів отримали відзнаку Президента України - ювілейну медаль «25 років Незалежності України».

Після завершення конференції учасники направилися до Вінницької академії неперервної освіти, де відбулося засідання науково-методичної ради. В засіданні також взяв участь голова обласної Ради Анатолій Олійник та директор Інституту модернізації змісту освіти Юрій Завалевський.  

Повернутись Створено: 26 серпня 2016 року, 16:45 Переглядів: 921

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація