Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сім’я бійця 9 батальйону Сергія Маланчука потребує допомоги Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур разом з депутатом Тростянецької районної ради, редактором районної газети «Тростянецькі Вісті» Анатолієм Савченком побували в селі Демидівці. Вони відвідали сім’ю бійця 9 батальйону 59 бригади Сергія Маланчука та надали матеріальну допомогу.

– Нещодавно в його оселі трапилась пожежа, під час якої згоріла більша частина будинку. Тому знайшли можливість поставити металопластикові вікна, домовляємось про ремонтну бригаду та шукаємо матеріали для відновлення приміщення, – розповів на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Геннадій Мазур. – Закликаю небайдужих допомогти учаснику АТО, адже він стоїть на сторожі кордонів нашої країни. Тих кілька тисяч гривень, що виділила райдержадміністрація та місцевий орендар земельних паїв – ніщо в порівнянні з тими матеріальними затратами, які необхідні на ремонт! 
Варто зазначити, що місяць тому депутат обласної Ради разом з Анатолієм Савченком провідували в зоні АТО Сергія Маланчука в селищі Талаківці, що під Маріуполем.

Під час перебування в селі Демидівці Тростянецького району депутат обласної Ради Геннадій Мазур також ознайомився з роботою соціальної сфери села. Під час зустрічі з сільським головою Любов Марущак обговорив проблемні питання в житті громади, ознайомився з роботою Демидівського ДНЗ, а віднедавна школи-сад.

Повернутись Створено: 13 листопада 2017 року, 11:01 Переглядів: 1214

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація