Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ситуацію щодо дачного кооперативу «Сальник» розглядатимуть на наступному засіданні комісії обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження під головуванням Андрія Ковальова.

Обговорювали ситуацію, яка слалася навколо дачного кооперативу «Сальник», але оскільки воно потребує більш детального ознайомлення, було вирішено перенести його на розгляд наступного засідання постійної комісії обласної Ради.

Розглядалось подання директора Писарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів щодо виділення коштів на заміну вікон на енергозберігаючі та утеплення зовнішніх стін  у школі. У ході обговорення було прийнято рішення щодо внесення у нову Програму енергозбереження на 2017-2020 роки даний об’єкт, із обов’язковим проведенням енергоаудиту.

Також говорили про  внесення змін до обласної програми «Питна вода» на 2012-2020 роки», розглядали питання обласної Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2020 роки та щодо підготовки об’єктів спільної власності територіальних громад області до опалювального періоду 2016-17 р.р.  Крім того члени комісії заслухали звіт комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» щодо стану проходження опалювального сезону.

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, представники КП «Вінницяоблводоканал», громади області, Департаментів освіти і науки   та охорони здоров’я, директор ТОВ «Енергоаудит», начальник Державної  інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Вінницькій області Пірняк В.М.

За результатами роботи постійної комісії обласної Ради були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 3 листопада 2016 року, 16:12 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація