Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ситуацію з землею у Гордіївці під особистий контроль взяв народний депутат України Роздрукувати

Днями в селі Гордіївка, що  в Тростянецькому районі відбулися збори села. За попередньою інформацією в межах сільської ради є близько 400 гектарів землі резерву та запасу. Однак в селі з’явилася інформація, що нібито розпочався процес оформлення цієї землі на підставних осіб. Тому ініціативна група організувала збори жителів села Гордіївки. Відразу на ситуацію у своєму окрузі відреагував народний депутат України Микола Кучер.

- До мене після зборів звернулися люди за допомогою, тому про ці події знаю й ситуацію розумі, -  наголосив народний депутат. - Більше того, вже на цьому тижні обов’язково приїду до Гордіївки з фахівцями та юристами. Ми зустрінемося разом з представниками громади, також з тими, чиї права порушені, ще раз проаналізуємо ситуацію й запевняю, що вирішимо всі проблемні питання. Переконаний, що ніяких остаточних рішень по Гордіївці ще не приймалося. Проте, вважаю, що інтереси громади мають неодмінно бути враховані. Йдеться не тільки про вищезгадану ситуацію, а й у подальшому при прийнятті будь-яких рішень, які стосуються прав громадян та захисту їх інтересів.

Крім того, Микола Кучер додав, що з приводу ситуації із виділенням землі військовослужбовцям та учасникам АТО ніяких сумнівів бути не може.

-  Захисники мають повне право отримати земельні ділянки, як і передбачено згідно чинного законодавства. Я беру під особистий контроль це питання, - звернув увагу Микола Кучер.

Депутат Вінницької обласної Ради Лариса Білозір, також прокоментувала ситуацію в Гордіївці.

- Варто наголосити на тому, що події в Гордіївці виглядають нелогічно, адже ця земля знаходиться в державній власності й згідно чинного законодавства, сільська рада не має права нею розпоряджатися, - переконана Лариса Миколаївна. - А деякі необізнані в законодавстві депутати на цьому вирішили пропіаритися. Я впевнена, що після детального з'ясування обставин справи, питання буде вирішено справедливо. Тільки після того, як буде прийнято рішення про розпаювання землі на рівні Держгеокадастру, земельні ділянки мають отримати насамперед військовослужбовці - учасники АТО, а також місцеві жителі серед тих, хто до цього не скористався правом на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності. Загалом, це ще раз підкреслює необхідність просування процесів децентралізації й передачі права розпоряджатися землями за межами населених пунктів на місця. Згідно неофіційної статистики таких земель в структурі сільськогосподарських угідь України є більше 10 мільйонів гектарів.

Повернутись Створено: 14 червня 2017 року, 16:43 Переглядів: 751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація