Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Ситуацію з землею у Гордіївці під особистий контроль взяв народний депутат України Роздрукувати

Днями в селі Гордіївка, що  в Тростянецькому районі відбулися збори села. За попередньою інформацією в межах сільської ради є близько 400 гектарів землі резерву та запасу. Однак в селі з’явилася інформація, що нібито розпочався процес оформлення цієї землі на підставних осіб. Тому ініціативна група організувала збори жителів села Гордіївки. Відразу на ситуацію у своєму окрузі відреагував народний депутат України Микола Кучер.

- До мене після зборів звернулися люди за допомогою, тому про ці події знаю й ситуацію розумі, -  наголосив народний депутат. - Більше того, вже на цьому тижні обов’язково приїду до Гордіївки з фахівцями та юристами. Ми зустрінемося разом з представниками громади, також з тими, чиї права порушені, ще раз проаналізуємо ситуацію й запевняю, що вирішимо всі проблемні питання. Переконаний, що ніяких остаточних рішень по Гордіївці ще не приймалося. Проте, вважаю, що інтереси громади мають неодмінно бути враховані. Йдеться не тільки про вищезгадану ситуацію, а й у подальшому при прийнятті будь-яких рішень, які стосуються прав громадян та захисту їх інтересів.

Крім того, Микола Кучер додав, що з приводу ситуації із виділенням землі військовослужбовцям та учасникам АТО ніяких сумнівів бути не може.

-  Захисники мають повне право отримати земельні ділянки, як і передбачено згідно чинного законодавства. Я беру під особистий контроль це питання, - звернув увагу Микола Кучер.

Депутат Вінницької обласної Ради Лариса Білозір, також прокоментувала ситуацію в Гордіївці.

- Варто наголосити на тому, що події в Гордіївці виглядають нелогічно, адже ця земля знаходиться в державній власності й згідно чинного законодавства, сільська рада не має права нею розпоряджатися, - переконана Лариса Миколаївна. - А деякі необізнані в законодавстві депутати на цьому вирішили пропіаритися. Я впевнена, що після детального з'ясування обставин справи, питання буде вирішено справедливо. Тільки після того, як буде прийнято рішення про розпаювання землі на рівні Держгеокадастру, земельні ділянки мають отримати насамперед військовослужбовці - учасники АТО, а також місцеві жителі серед тих, хто до цього не скористався правом на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності. Загалом, це ще раз підкреслює необхідність просування процесів децентралізації й передачі права розпоряджатися землями за межами населених пунктів на місця. Згідно неофіційної статистики таких земель в структурі сільськогосподарських угідь України є більше 10 мільйонів гектарів.

Повернутись Створено: 14 червня 2017 року, 16:43 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація